Tento stĺpček bude trochu iný. Bude viac o vás a pre vás, pretože o vás nám ide.

S radosťou vám oznamuje, že po dlhých prípravách spúšťame Klub Žien v meste.

Doteraz sme od vás dostávali povzbudivé odkazy, ako sa vám náš web páči, pretože je inteligentný, prináša iné a nové témy, nie je o celebritách, nie je bulvárny a inšpiruje vás.

Chceme naše čitateľky spoznať ešte bližšie, chceme zistiť, ktoré témy ich zaujímajú a akými informáciami im môžeme spríjemniť i skvalitniť život. Preto im v klube vytvoríme priestor, ktorý si bude každá z jeho členiek (a pokojne aj členov) užívať.

Z nášho klubu budeme vyberať ženy do populárnej zmenárne, budeme vás oslovovať pri spracovaní témy, použijeme vaše skúsenosti pri príprave článkov. Chceme s vami viac hovoriť, aj sa osobne stretávať a diskutovať o tom ako meniť postavenie žien na Slovensku. K tomu všetkému na vás v Klube Žien v meste čakajú zľavy i možnosti zúčastňovať sa konferencií a seminárov.

Potrebujeme vašu podporu osobnú, ale aj finančnú.

Za päť mesiacov, čo fungujeme, sme si overili, že pri menších projektoch platí to isté, čo pri veľkých. Ak chcú byť kvalitné, a na tom staviame od začiatku, a majú dlhodobo prežiť, a to od začiatku plánujeme, potrebujú rôzne zdroje financovania. Inzercia nestačí a nás si na rozdiel od iných periodík v novinovom stánku kupovať nemusíte.

I tak však musíme platiť skúsených novinárov a spolupracovníkov, ak chceme dlhodobo robiť kvalitnú žurnalistiku.

Od dnešného dňa preto môžete náš projekt podporiť nielen tým, že ho budete čítať, čo potrebujeme najviac, ale aj tým, že nám môžete prispieť, aby sme mohli viac investovať do jeho kvality.

Tak ako ste o to mnohé a mnohí žiadali, pripravili sme rôzne spôsoby, aby ste si mohli voliť sumu i spôsob, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Vyššie sumy môžete poslať bankovým prevodom alebo cez platobnú kartu, najrýchlejší spôsob ako nás podporiť je SMS platba, cez ktorú nám pošlete 1,90 eur.

Tento stĺpček bol iný. Chceli sme vám ním povedať, čo všetko sa snažíme robiť, aby vás bavilo byť Ženou v meste. Prečo sedem dni v týždni pracujeme na tom, aby sme boli silnou stránkou žien.

 

Registračný formulár nájdete tu: Staňte sa členkami Klubu žien v meste

 

Spoplatené s PlatbaMobilom.sk