Gauč je srdcom každej obývačky. Sledujete na ňom obľúbené filmy, leňošíte po náročnom dni alebo tu vediete nekonečné rozhovory s priateľmi. Medzi tie najobľúbenejšie tento rok na FAVI.SK patrila rozkladacia pohovka Genova. Nevšedná šedo modrá farba ladí takmer s akýmkoľvek nábytkom a nechá pritom dostatok priestoru na originálne vankúšiky, ktoré miestnosti dodajú na osobitosti.

 

Foto - Favi.sk

 

Majte všetko pekne po ruke

Štýlový odkladací stolík Kiefer si právom drží na FAVI.SK prvenstvo v obľúbenosti vo svojej kategórii. Kombinácia kovových nožičiek a masívnej dosky z tejto maličkosti robí jedinečný kúsok, ktorý vďaka okrúhlemu rozmeru zapadne kamkoľvek. A to aj v tej najmenšej obývačke. Hodí sa vedľa pohovky na odkladanie knihy a čaju, rovnako ako stojan, na ktorom krásne vynikne obľúbená stolná lampa.

 
Foto - Favi.sk
 
 
 

Rozsvieťte si štýlovo

Stále hľadáte kúsok, ktorý sa stane stredobodom obývačky? Tento originálny luster na seba zaručene stiahne všetku pozornosť. Pristane industriálnym interiérom, ako aj obývacím izbám, ktoré sú ladené v severskom štýle. Svietidlo je zostavené zo šiestich žiaroviek, ktoré možno na drevený základ namotať v ľubovoľných dĺžkach. Luster sa vďaka tomu ľahko prispôsobí na mieru každej obývačke.

 

Foto - Favi.sk

 

V jednoduchosti je krása. A táto stojaca lampa je toho dôkazom. Zútulní i ten najšedivejší kút v obývačke a na prvý pohľad zaujme svojou základňou o troch dlhých nôžkach z jaseňového dreva. Je názornou ukážkou toho najlepšieho zo škandinávskeho dizajnu: skĺbenie funkčnosti, minimalizmu a dokonalého prepojenia prírodných materiálov s moderným vzhľadom.

 

Ukladajte drobnosti štýlovo

 

Foto - Favi.sk

 

Úložný priestor White sands má štyri police, a nie len tak hocijaké. Každá z nich ponúka iné multifunkčné využitie. Na jednej sa budú krásne vynímať izbové rastliny, druhá zase skvele poslúži ako skrývačka najrôznejších drobností a ďalšie napríklad na vystavenie obľúbených kníh.

Foto - Favi.sk

 

Šedá nástenná knižnica Kare Design je jedinečným dizajnovým kúskom sama o sebe. Stačí pridať pár obľúbených kníh a stane sa z toho srdcová záležitosť. Okrem románov sa tu ale budú krásne vynímať aj rastliny alebo iné drobnosti, ktoré stoja za vystavenie.

 

 

Na maličkostiach záleží

Že textílie dovedú s interiérom hotové divy, je známa vec. Originálne vankúše obývačku premenia doslova lusknutím prsta. A keď dostanete chuť na zmenu, nie je nič jednoduchšie ako poťahy vymeniť. Na https://favi.sk boli vedľa chlpatých vankúšikov populárne aj háčkované Boho kúsky z pleteniny a exotickými motívmi listov.

 

Foto - Favi.sk

 

Na klasické nástenné hodiny sa v dobe inteligentných telefónov a digitálnych budíkov s najrôznejšími funkciami tak trochu zabúda. Tieto minimalistické betónové hodiny Concrete si však svoje miesto na prvých priečkach obľúbenosti na FAVI.SK našli. Postrádajú zbytočné dekoratívne detaily, a to z nich robí jedinečný nadčasový kúsok, ktorý bude obývačku zdobiť pekných pár rokov.

 

Foto - Favi.sk