BRATISLAVA. Už tento víkend máte možnosť stretnúť skutočného tibetského lámu, ak prídete na seminár Prebuď svoju myseľ, otvor svoje srdce. Povedie ho budhistický majster Rinpoche Tulku Láma Lobsang.

Ženy v meste sa s ním stretnú vo štvrtok, viac o ňom si prečítate ešte pred víkendom. Lístky na seminár môžete vyhrať aj v našej súťaži.

 

 

Rinpoche Tulku Lama Lobsang
8. reinkarnácia tibetského lámu Nyentse
tibetský duchovný vodca, Budhistický majster, učiteľ, liečiteľ, lekár tradičnej tibetskej medicíny

autor kníh: Tajné cvičenia tibetských mníchov, Budhizmus v každodennom živote, Burnout Syndrom, 108 otázok a odpovedí, Osem princípov transformácie mysle, Láska a zdravie, či Liečenie a diagnostika

 

Budhistický majster Rinpoche Tulku Láma Lobsang sa vo svojej krajine teší hlbokej úcte a obdivu. A hoci má len necelých 40 rokov, po celom svete šíri hlbokú múdrosť filozofie života, lásky, súcitenia a prebudenia. Práve takto chce uchrániť múdrosť a kultúru starého Tibetu.

Moderný posol múdrosti starého Tibetu má okrem skvelého zmyslu pre humor, nezvyčajných bojových zručností či schopnosti zo sedu doslova vyletieť do výšky dvoch metrov a opäť dopadnúť do lotosového sedu, aj iné záľuby.

Prekvapí aj tým, že jedným z jeho obľúbených jedál sú steaky. Ak ste čakali, že láma musí byť vegetarián tento vás presvedčí o opaku. V Tibete sa totiž zelenine a ovociu veľmi nedarí – je to akoby ste chceli vybudovať prekvitajúcu záhradku na Gerlachovskom štíte, medzi typické jedlá tak patrí skôr mäso z jakov.

 

Seminár „Prebuď svoju myseľ, otvor svoje srdce“

O čom bude:

Súcitenie je najlepšou metódou prebudenia mysle. Vyžarovať súcit a pochopenie je veľmi prospešné, lebo nás otvára. Až keď sa úplne otvoríme všetkým trpiacim a vnímajúcim bytostiam, začneme chápať hlboké prepojenie, ktoré nás spája. Len ak uplatňujeme súcitenie, môžeme porozumieť pravej podstate bytia.

 

kedy:

23. – 24. 4. 2016, 10.00 -16.30

kde:
Kongresová sála hotel Crowne Plaza,Bratislava

lístky sú v predaji