Čokoládové vianočné pečivo od žien v meste prešlo už mnohými rokmi testovania. Chuť čokoládového vianočného pečiva u nás už otestovali tisíce spokojných návštevníkov.

Čokoládové vianočné pečivo

Týždne príprav na vianočné sviatky sú výborná príležitosť preklikať si inšpirácie na nové vianočné koláče. Nové chute pod vianočným stromčekom potešia, ale tradičné recepty tam patria rovnako.

Medzi receptami na vianočné čokoládové pečivo z kuchyne portálu Ženy v meste nájdete napríklad recept na šuhajdy, kokosové rožky, ale aj originálny recept na čokoládové crinkles, alebo aj recept na pardubické medovníky.

Vianočné pečivo s čokoládou

Všetky recepty na webe ženy v meste pripravujeme v bežných slovenských domácnostiach a myslíme na ich dostupnost a jednoduchosť ich prípravy. 

Vyskúšajte tak naše tradičné koláče rovnako ako novinky. Napríklad náš výber receptov na super vianočné koláčiky. Ďalšie na našom webe pribudnú už čoskoro, tak sa zastavte aj nabudúce.

Napríklad recept na orechové košíčky. Šťastné a veselé. Vyskúšajte aj náš recept na kávové zrno v čokoláde. Prečítajte si aj podrobný návod ako tvarovať kávové zrná.