TORONTO, BRATISLAVA. Princ Harry (33), ktorý prevzal patronát nad medzinárodnou súťažou Invictus Games pre zranených členov ozbrojených zložiek, zostal počas štvrtkového zápasu v Toronte riadne prekvapený. Zatiaľ, čo debatoval s kamarátom a bývalým hráčom Davidom Hensonom, jeho dcéra spravila niečo, čo by si málokto dovolil.

 

Princ Harry pomáha bronzovému Thomas Stuberovi na Invistus Games pre zranených členov ozbrojených zložiek.  Foto - TASR/AP

 

Nová princova kamarátka 

Dvojročnú Emily Hensonovú, zjavne nebavil zápas natoľko, aby udržal jej pozornosť. Oveľa väčšmi ju zaujali balíček pukancov, ktorý držal Harry v ruke. Ten, ponorený do rozhovoru si celú minútu ani nevšimol, že mladá dáma mu z nich kradne.

Hneď ako prichytil dcéru kamaráta pri čine, nezostal zaskočený a nenápadne svoje občerstvenie od nej odťahoval.

Samozrejme, Emily iba naťahoval, hneď potom sa s ňou podelil o pukance. A nezostalo len pri tom.

 

 

Princove grimasy bavia internet

Okrem toho, že ju sám nakŕmil, obdivoval jej hračky. Nakoniec si vymieňali smiešne grimasy a Harrymu bolo úplne jedno, že si ich kamery všimli. Emily sa s Harrym hneď skamarátila a do konca zápasu mu zostala sedieť na kolenách.

„Myslím si, že kľúčom k tomu, aby sme mohli dospieť, je schopnosť zostať v kontakte s našou detskou stránkou,“ povedal princ Harry pre denník The Telepraph. Strýko malého princa Georga a princeznej Charlotte je krstným otcom šiestich detí jeho priateľov. A ako začiatkom roka naznačil, rád by mal vlastné deti. Aj preto to, čo vyviedol malej Emily na volejbalovom zápase v kanadskom Toronte, baví celý internet. 

 

Prečítajte si aj Princ Harry až teraz priznáva, že si po smrti Diany prešiel totálnym chaosom