ENVY Therapy®  je inovatívny systém ošetrovania pleti, ktorý je čoraz populárnejší, lebo s jeho preukázateľnými výsledkami je spokojných viac a viac klientov. Predovšetkým upriamuje pozornosť na unikátnosť každého človeka a jeho pleti.

Prepája dôležitosť dôkladnej domácej starostlivosti s kozmetickou a ak treba aj medicínskou. Klinika ENVY svoju filozofiu testovala v praxi, v reálnom čase a s reálnymi ľuďmi v štúdii Pleť ako dôkaz. O jej výsledkoch hovorí riaditeľka kliniky Natália Selveková. 

 

Kvalita, účinnosť a trpezlivosť

Základným stavebným kameňom ENVY Therapy® sú kvalitné produkty – séra, krémy, peelingy, pomôcky na domáce ošetrenie pleti. Na ne nadväzujú luxusné kozmetické ošetrenia a samozrejme podľa potreby aj dermatologická starostlivosť. Najdôležitejší je systém a systematickosť, ktorý nič nenahradí a výsledok, po ktorom klienti túžia sa rozhodne nedá urýchliť  jedinou aplikáciou „zázračnej“ metódy omladenia, napríklad botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej. O pleť sa treba starať dlhodobo a trpezlivo.

 


Foto - Envy 

 

Systém a jedinečnosť ENVY Therapy®

Funguje na základe štyroch najčastejších problémov pleti, podľa toho, o aký typ pokožky ide. Na suchú pokožku je ideálna línia Hydrating. Na pokožku, ktorá zápasí so starnutím a prvými vráskami, je vhodná línia Antiaging. Na pokožku, ktorá má pigmentácie alebo nejasný typ pleti, slúži línia Brightening.

Poslednou líniou sú problémy s nečistou pleťou, ktorá má sklon k akné – Clearing. Ucelený systém ENVY Therapy® dopĺňajú univerzálne produkty a pomôcky určené pre všetky typy pleti (ENVY Therapy® Essentials, ENVY Therapy® Tools, ENVY Therapy® Kits).

Starostlivosť o pleť pozostáva z troch úrovní, pričom niekomu stačia vhodné produkty na doma a niekto jednoducho potrebuje viac. Viac aj ako čistenie, masáž či občasnú výplň. Každému klientovi individuálne pripravíme efektívny plán, ale základné piliere zostávajú:

 

1.úroveň:  ENVY THERAPY®produkty na domácu starostlivosť  

Najdôležitejšie je zloženie produktov ENVY. Spájajú sa v nich patentované látky s vedecky potvrdenou účinnosťou a organické suroviny v najčistejšej forme bez pridania silikónov, parabénov a parfumov. Produkty sa vyrábajú v limitovaných sériách, sú prísne dermatologicky testované, a nekomedogénne.

2.úroveň:  Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY®

Kozmetičky ENVY používajú najmodernejšie prístroje s okamžitým efektom, aplikujú produkty s účinnými patentovanými látkami, čo doplnia kvalitnou masážou tváre, krku a dekoltu.

3.úroveň: Medicínske mezoterapie ENVY THERAPY®

Mezoterapia je mierne invazívna metóda, ktorá pleť revitalizuje, rozjasňuje, zjednocuje farebný tón, hydratuje a hĺbkovo prečisťuje. Pomocou jemných vpichov sa do spodných vrstiev pokožky aplikuje kokteil rôznych patentovaných látok, vitamínov a aminokyselín. Látky preniknú hlboko do pokožky a efekt je dlhotrvajúci a okamžitý.

 


Foto - Envy

 

Naozaj to funguje

Nikomu nesľubujeme zázraky, skôr dlhotrvajúcu cestu zlepšovania, zjemňovania, prečisťovania, rozjasňovania, vyhladzovania, atď... podľa toho, kto čo potrebuje.  V trojmesačnej štúdii „Pleť ako dôkaz” sme predstavili, skúmali a testovali účinky 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť ENVY THERAPY®.  Do štúdie sa zapojili kandidáti z celého Slovenska, úrovne sa testovali samostatne, ale i komplexne.

Veľmi sa teším, že štúdiou Pleť ako dôkaz vlastne široká verejnosť potvrdila to, čo my už vieme, lebo do ENVY Therapy® sme vložili srdce, expertízu, energiu, aj z prírody extrahujeme len to najlepšie. Všetko skúšame na sebe, neustále inovujeme, implementujeme najnovšie trendy a pritom nepopúšťame od vysokej kvality a našich hodnôt.  

Trpezlivo vysvetľujeme, že väčšina voľne dostupných krémov obsahuje silikóny, ktoré zabraňujú prieniku aktívnych látok do pokožky. Síce látku obsahujú, ale krém nemá žiadny efekt. Veľakrát máte pocit, že sérum alebo krém sú príjemné na pokožke, na svedomí to má práve silikón. Povrchový pocit je výborný, no samotný produkt stráca svoj pôvodný účel a na povrchu pleti vytvára vrstvu, ktorá bráni pokožke dýchať, dráždi ju a môže dochádzať aj k ťažkým alergickým reakciám. Napriek tomu, že naše krémy nie sú výrazne parfumované a ich aplikácia si vyžaduje o kúsok viac námahy, vieme zaručiť, že sú vysoko účinné.

Práve to sa najviac potvrdilo v štúdii Pleť ako dôkaz. Vyše 95% zúčastnených neprekážalo, že produkty „nevoňajú“, aplikujú sa vklepaním a nie rozotieraním a ich celková domáca rutina trvá o trošku dlhšie. Mimoriadne ma teší stopercentná štatistika v tom, že naši „testeri“ by odporučili produkty ENVY Therapy® ďalej, lebo už po mesiaci používania spozorovali žiadanú a predpokladanú zmenu.

Kde ENVY Therapy® dostanete

Budeme sa tešiť vašej návšteve na našich klinikách a ešte viac, keď sa stanete našimi spokojnými klientmi. Negarantujeme žiadne skratky ku kráse, ale čo určite zaručujeme je kvalita, expertíza, súkromie a verím, že aj nami predpokladaný a vami žiadaný výsledok. www.envyclinic.sk