Vážený pán premiér!

na sociálnych sieťach vás oslovujú rôzne. Najčastejšie hranol, čo bez ohľadu na vašu politiku považujem za nedôstojné. Po zhliadnutí fotografií z Rumunska, kde pol milióna ľudí vyšlo do ulíc iba pre nesúhlas s pripravovanou novelou o „nekorupčníkoch do 45 tisíc eur“, som si uvedomila, že vy nie ste len taký premiér, ale vlastne ťažký FRAJER! Je totiž až neuveriteľné, čo všetko v tomto štáte prešlo ten tak a ľudia nič. Kým v Rumunsku je všetko hore nohami pre jediný zákon, u nás sú ľudia v teplúčku domova pri podozreniach z korupcie za milióny. U nás si vlastne môže robiť  ktokoľvek čokoľvek a nič! Možno je to teda fakt tým, ako povedal minister vnútra Kaliňák, že korupcia na najvyšších miestach nie je, takže nie je ani čo stíhať a tak vlastne ľudia nemajú dôvod do ulíc. Taká jedna malá spokojná krajina.

Ako to  robíte pán premiér?! Lebo to chce naozaj kus umenia toto zvládnuť najmä pri kauzách Gorila a Bašternák, kde teda sú podozrenie z ďaleko väčších  peňazí ako je 45-tisíc eur. A ľudia nič. Evidentne to robíte dobre. Ako fakt klobúk dole! Čo vy ustojíte na Slovensku s prehľadom, by len tak neustál predseda vlády rozvinutej krajiny. Môžu sa od vás učiť. Toto jednoducho zvládne iba ťažký frajer. Čo zvládne! Vy ešte aj získavate hlasy! Obdivujem Vás pán premiér! V čom je tajomstvo Vášho úspechu, že vás ešte verejne obdivujú aj  kolegovia v Európskej únii ešte aj za to, že nemáte ľudí v uliciach pre mizerné dôchodky? Ako dobre. Je možné, že Rumuni mali svojho Ceausescua, ktorý ich straší dodnes, ale čo takí Francúzi, Španieli, Gréci ... ?  A na Slovensku? Čím väčšie kauzy a sporné zákony, tým sú naše ulice prázdnejšie.

Pán premiér, vy nie ste hranol, vy ste ťažký frajer! A myslím to vážne.  Veď vám stačí, keď si oblečiete polokošeľu, sadnete si pred  skype a vysvetlíte, prečo za nič nemôžte, prečo za nič nezodpovedáte a voliči vám ležia pri nohách.  Ako toto robíte???

Jediné, čo vám nevyšlo je za štátne dotácie vrátenie našich mozgov zo zahraničia ,  ktoré tam húfne utekajú. Kým totiž kedysi rodičia šetrili na svadby svojich detí, dnes idú rodinné úspory ako rodinné dotácie deťom, aby sa na Slovensko už nikdy nevrátili.  Ale vy ste taký Frajer, že je podľa mňa len otázkou času, kedy aj toto pred skypom vysvetlíte, že za to nemôžete!

.

Prečítajte si aj Ženy chcú počuť milujem ťa! A muži?