Podujatie, ktoré v sebe spája pomoc deťom a  dobrú zábavu.  Benefičný ples Hodiny deťom bude aj tento rok v Trenčianskych Tepliciach.

Výťažok pôjde deťom

Vyhlasovateľmi siedmeho ročníka benefičného projektu sú Nadácia pre deti Slovenska, agentúra SpicyBrown a Kursalon Trenčianske Teplice.  Cieľom plesu je vyzbierať čo najvyššiu čiastku do verejnej zbierky Hodina deťom, ktorú už takmer dvadsať rokov realizuje Nadácia pre deti Slovenska. Okrem toho chcú organizátori priniesť hosťom jedinečný zážitok z podujatia.  O to sa počas plesu postará hudobná skupina Anabel Band, DJ Matúš Škorvánek a tanečná skupina CreDance. Hlavným hosťom bude spevák Paľo Habera, ktorý prijal pozvanie. Podujatie moderujú Lenka Šóošová a Roman Juraško.

 


Foto - Kurtsalon Trenčianske Teplice, facebook

Nadácia pre deti Slovenska je jednou z najväčších mimovládnych neziskových organizácií na Slovensku. Pomáha deťom a mladým ľuďom, ktorí sa ocitli v najrôznejších, a najmä zložitých životných situáciách. Ples od začiatku organizuje eventová agentúra SpicyBrown vo svojich priestoroch Kursalon Trenčianske Teplice. Za Výťažok z podujatia je venovaný Nadácii pre deti Slovenska.