Jedenásťročná Isabelle žije v Utahu so svojím otcom. Mama jej zomrela na zriedkavú chorobu pred dvoma rokmi. Otec, Philip Pieri (47), pracuje v neďalekom obchodnom dome, ale do práce chodí skoro ráno. Isabelle sa musí každý deň vychystať do školy sama.

Všetko zvláda, ale veľmi sa trápi s vlasmi. „Raz ráno nastúpila do autobusu a spýtala sa ma, či jej vlasy vyzerajú dobre. Povedala som, že úžasne,“ spomína si pre ABC News Tracy Deanová, ktorá už desať rokov robí šoférku školského autobusu a každé ráno vozí Isabelle do školy.

 

 

Už niekoľko mesiacov Isabelle nielen odvezie do školy, ale nájde si pár minút, aby jej upravila vlasy. Najčastejšie jej robí dva francúzske vrkoče. „Tak ma vychovala moja mama: Byť milý na každého, každému priniesť trochu lásky do života,“ povedala 47-ročná šoférka, mama štyroch detí. Tracy Deanová prekonala rakovinu prsník a naučila sa, aké dôležité sú v živote obyčajné veci. „Som šťastná, keď vidím, ako sa teší,“ vraví Tracy.

Isabelle sa zmenil život. „Je pre mňa ako náhradná mama. Každý deň som nadšená,“ povedalo dievčatko televíznej stanici KSL-TV. A radosť má aj jej otec. „Trápil som sa s jej vlasmi a ona bola na mňa naštvaná, že jej s nimi neviem pomôcť. Ale jedného dňa prišla domov s novým účesom a vyzerala ako princezná, bola šťastná a jej sebavedomie stúplo,“ dodal spokojný otec.