Klasika. Bol to presne jeden z tých dní, keď vám diár ide prasknúť už od rána. Míting strieda míting, potom skočíte pre zmenu na pracovný obed a ešte aj na poobednú kávu, ktorú by ste si inak ukradli pre seba máte dohodnutú s kamoškou. Viem, čo si hovoríte: „To by som ja zrušila ako nič.“

Áno, za normálnych okolností aj ja. Ale nedá sa to ak sa chystáte na tri týždne za veľkú mláku na roadtrip, o ktorom snívate už niekoľko rokov. Kamoška má navyše urgentný problém, ktorý nepočká – potrebuje sa poradiť ako má spracovať svoj nový mužský objav, kým ho má omotaného okolo prsta.

 

 

No nič, aj takéto dni treba prežiť. Aspoň sa o to viac teším domov. Dnes máme s priateľom naplánovaný špeciálny večer. Iba pre nás (škoda, že sa v texte nedá žmurkať). Obaja sme makali ako fretky, aby sme pripravili jesenné a „back-to-school“ marketingové kampane a na nič intímnejšie jednoducho nebol čas ani chuť.

Dnes si to ale všetko vynahradíme. Juhú.

Je večer. A nie, sexi avantúra sa nekonala. Nevyšlo nám to, aj keď som po nútenej „letnej pauze“ mala fakt strašnú chuť – nehovoriac o ňom. Už po príchode domov na mňa pozeral tým svojím pohľadom. Prekliata vaginóza.

Najviac ma štve, že tá téma na mňa vyskakuje už pomaly aj z chladničky. Reklamy idú v rádiu, telka huláka slogany o kvasinkových infekciách alebo rovno hovorí za mňa a moju vagínu. Asi už mám zapnutý filter. Pritom som si ešte včera pred plavárňou na webe čítala, ako sa vyhnúť presne týmto problémom.

Do čerta.

Samozrejme intímny gél, ale čo je mi platný, keď ho nechám doma na poličke? Vykašľala som sa na to a použila po plávaní len to čo bolo po ruke v sprchách. A bum, mám zarobené na ďalších pár týždňov. Už keď som ráno cítila to svrbenie tak som mala zlý pocit, ale ešte som ticho dúfala, že o nič nejde. Nehovoriac o tom ako to teraz páli.

Tuším si ešte niečo pred cestou do Ameriky naštudujem, lebo riešiť to ešte aj tie tri týždne tam by bolo neznesiteľné. A tie sexy tangá, čo som si potajme kúpila asi nechám rovno doma. Tentokrát radšej pribalím k tampónom aj vložky a ten intímny gél z poličky. A jeden pre istotu kúpim aj drahému, aby sa náš „americký sen“ nezmenil na posteľnú nočnú moru...