Keď som ťa stratila je príbeh, v ktorom sa stratíte a nebudete sa chcieť z neho vynoriť. Možno si aj vy niekedy želáte, aby ste sa stretli s niekým, koho už poznáte, znova. Akoby po prvý raz. S čistým stolom, s čistými myšlienkami a pocitmi.

Toto je romantický a citlivý príbeh, ktorý obnoví vašu vieru v lásku. Pretože na skutočne hlboké pocity nie je nikdy neskoro...

 

 

 

Molly je dcéra multimilionára. Leo zasa novinár, ktorý vyšiel z chudobných pomerov, no tvrdou prácou si vybudoval kariéru a presadil sa ako vojnový korešpondent. Keď stretne Molly, obaja sa do seba zaľúbia a vezmú sa aj napriek nesúhlasu jej rodiny. Majú pocit, že sú neporaziteľní a spolu dokážu dobyť svet.

Všetko sa však zmení, keď Leo odíde na nebezpečnú misiu do Sýrie, kde takmer príde o život. Definitívne však stratí pamäť. Molly sa všemožne snaží pomôcť mu získať stratené spomienky, no problém je v tom, že pred Leom niečo tají. A to niečo vážne.

Oddanú ženu pri jeho posteli iba predstiera a on netuší, že ich manželstvo bolo už dávno pred jeho zranením v troskách.

Čo ak sa Leovi vráti pamäť úplne a z minulosti sa mu vybaví viac, ako by chcela?

Príde potom o muža, do ktorého sa zaľúbila po druhý raz?

 

Vypočujte si AUDIO úryvok.
Číta Dominika Žiaranová:

 

 

Ak milujete kvalitné romance typu Nicholas Sparks, či Jojo Moyesová, siahnite aj po novinke Keď som ťa stratila. Budete ju milovať. Budete pri nej plakať a nedokážete ju odložiť. Krásny príbeh lásky „na druhý raz“, ktorý je skvele namiešaný: čisté emócie, skutočná láska, tajomstvá, smiech i smútok.
 

Leo obrátil ruku a preplietol si prsty s mojimi. Z jeho strany to bolo zaiste len ďalšie nevedomé gesto, ale na tvári som mu zachytila veľmi jemné zaváhanie, vnútorný boj medzi tým, za koho ma považuje – za cudziu ženu – a tým, čo mu tvrdia, že som – jeho manželka. Zrejme predpokladal, že keď sa mu vráti pamäť, bude sa v mojej prítomnosti cítiť prirodzenejšie. Nemohla som si pomôcť, ale cítila som obrovskú vinu, že sa dozvie pravý opak. Po líci sa mi skotúľala druhá slza.

„Už nech ťa tu nevidím,“ trval na svojom. „Choď si oddýchnuť. Som v pohode, vážne.“

„Dobre teda,“ šepla som. Pustila som mu ruku a odstúpila od neho. Mlčky ma pozoroval, ako si beriem kabelku a kráčam k dverám. Pri dverách som ešte raz nerozhodne zastala. Od Leovho prebudenia uplynul iba deň. Čo ak sa mu stav zhorší, kým budem spať?

 

Kelly Rimmerová je čoraz úspešnejšia austrálska spisovateľka, ktorá sa venuje najmä tvorbe pre ženy. Jej knihy boli publikované v 16 svetových jazykoch. Tento rok už od nej vyšiel  v slovenčine hit Spoznal som ťa bosú.

 

(Autor je literárny publicista, pracuje vo vydavateľstve Ikar)

 

 

Prečítajte si aj Zradný cisársky dvor a nový príbeh Sissi