S januárom vždy prichádzajú novoročné predsavzatia. Medzi klasickými ženskými sa každoročne nachádzajú tie, ktoré sa týkajú nášho výzoru a nadstavenia: konečne schudnem, začnem pravidelne cvičiť, prestanem dojedať po deťoch alebo fajčiť. Budem viac cestovať, stretávať sa s priateľmi a starať sa o seba. Prvé, čo ľudia, svet, ale aj vy vidíte je práve Vaša tvár. Svedčí jej úsmev a rozhodne jej v rámci záväzkov voči sebe doprajte  pravidelnú a adekvátnu starostlivosť o pleť.

 

Starostlivosť  je na prvom mieste

Dermatológovia na klinike krásy ENVY  vysvetľujú, že práve dôkladná pozornosť našej pleti je najlepšia prevencia. Dôležité sú vhodné produkty na domáce použitie a ich ortodoxné aplikovanie ráno a večer na dôkladne vyčistenú pleť, kvalitné profesionálne kozmetické ošetrenie aspoň raz za mesiac až 6 týždňov a kto potrebuje nemal by vynechať ani návštevu dermatológa či mimoriadne účinnú medicínsku mezoterapiu. Až potom, keď je pleť zdravá, rozžiarená, mladistvejšia prichádza na rad mejkap a dekoratívna kozmetika. To isté platí aj v prípade invazívnejších zákrokov. Pravidelná a adekvátna starostlivosť o pleť Vám zaručí, že rozdiel budete nielen cítiť, ale aj vidieť v podobe vyhladených vrások, zmenšených jaziev po akné, zjednotenejšieho farebného tónu pleti. Veľmi dôležité je poznať svoj typ pleti a naučiť sa systematickosti v starostlivosti. Ako na to?  

 

ENVY koncept: ENVY Therapy ®

V ENVY najskôr zadefinovali štyri línie terapie podľa typu pleti na vyriešenie konkrétneho problému. Na pokožku, ktorá zápasí so starnutím a prvými vráskami je vhodná línia Antiaging. Na pokožku, ktorá má nerovnomerný tón pleti, je mdlá a potrebuje rozjasniť, slúži línia Brightening. Na dehydratovanú (smädnú) pokožku je ideálna línia Hydrating. Na problematickú pokožku so sklonom k akné je určená línia Clearing. Tromi piliermi ENVY Therapy ® sú produkty na domáce použitie, kozmetické ošetrenia a medicínske mezoterapie. Ide o ucelený koncept, niektorým stačí kozmetika a kvalitné séra a krémy, iná pleť si vyžaduje viac. Iba zmysluplná, potrebám Vašej pleti dôkladne vybraná kombinácia domácej a profesionálnej starostlivosti je cesta ku krásnej, zdravej pleti. Rozhodne neočakávajte zázraky na počkanie, ale buďte si isté, že trpezlivosť prinesie žiadanú a dlhodobo udržateľnú zmenu.

 

Foto - Envy

 

Tri úrovne starostlivosti: domáca, kozmetická a medicínska

V produktoch ENVY Therapy ® na domáce použitie sa snúbi expertíza dermatológov, najmodernejšie vedecké postupy a vysoká koncentrácia patentovaných aktívnych látok v spojení s organickými zložkami. Rovnaké produkty sa na klinike ENVY používajú pri kozmetických ošetreniach, kde aktívne látky terapeutka vpraví špeciálnou elektroporáciou a odstráni z pleti povrchové bunky, ktoré zabraňujú pleti prijímať aktívne látky. Ošetrenia opakujte podľa odporučenia kozmetičky, pridajte dvakrát do roka mezoterapiu, počas ktorej Vám lekárka patentované zložky vpichne do pokožky pomocou mezopištole. Zákrok je mierne invazívny, ale nevyžaduje rekonvalescenciu. Niekedy nie je potrebná kombinácia všetkých úrovní, inokedy je problém akútny a pleť vyžaduje intenzívnu starostlivosť, preto odporúčame konzultáciu s dermatológom. Pokožka každej z Vás je jedinečná, máte rôzne genetické predispozície, zažívate inú úroveň stresu, inak na Vás vplývajú vonkajšie i vnútorné faktory a to všetko sa odzrkadľuje na kvalite pleti.
 

 

 

Foto - Envy

 

 

Čo nesmie chýbať vo Vašej kúpelni?

Doma ENVY odborníci odporúčajú používanie produktov ENVY THERAPY®. Na ich zložení si dali mimoriadne záležať a ako prvé svojej klientele a verejnosti ponúkli práve vysoko koncentrované  séra. Vďaka patentovaným látkam a ich jedinečnému zloženiu účinne pôsobia na konkrétny problém a prenikajú hlbšie do pokožky. Neobsahujú parabény, silikóny, parfumy a majú len nutné množstvo konzervantov. Séra v každej línii sú vhodné aj pre klientky s citlivou pleťou a výsledkom ich používania bude žiarivejšia a zdravšia pokožka. Presne taká, po akej túži každá žena. Na okamžité hydratovanie pleti sú skvele účinné hydrogélové masky. ENVY THERAPY® beauty stamp /pečiatka/ zase výrazne zvyšuje prienik účinných látok z produktov do hlbších vrstiev pokožky. ENVY THERAPY® Kits sú podľa potreby alebo typu pleti špecializované súpravy kozmetických produktov na jednorazové použitie. Odborníci na klinike momentálne na trh pripravujú krémy, pleťové vody a očné krémy. Všetky produkty nájdete na: www.envytherapy.com

 

Foto - Envy

 

Pleť ako dôkaz  

ENVY v trojmesačnej štúdii Pleť ako dôkaz predstavuje, skúma a testuje účinky svojho 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť ENVY THERAPY®.  Do štúdie Pleť ako dôkaz sa zapojili kandidáti z celého Slovenska a uskutočňuje sa v reálnom čase. Úrovne sa testujú samostatne, ale i komplexne. 100 vybraných uchádzačov dostalo vhodné produkty ENVY Therapy® na 3-mesačnú domácu starostlivosť.  Súčasťou štúdie je aj výhra celoročnej starostlivosti na klinikách ENVY v hodnote 1000 € pre účastníkov, ktorí dosiahnu vo svojej kategórii typu pleti najlepšie výsledky. Jednou z účastníčok štúdie je aj tvár kliniky ENVY, Dara Rolins: „Od januára ideme do toho spolu. Zistíme, čo našej pleti svedčí.“

 

 

Foto - Envy