WASHINGTON. Američanka Claudia Sierrová podstúpila abdominoplastiku, odsávanie tuku, plastickú operáciu nosa, úpravu prsníkov a lifting stehien za 50-tisíc tisíc dolárov, aby mohla vyzerať ako svoj idol Melania Trumpová.

Štyridsaťdvaročná matka dvoch chlapcov zo štátu Texas absolvovala počas uplynulých niekoľkých mesiacov celkove osem procedúr, informovali noviny Miami Herald. Prvá dáma Melania je podľa nej dokonalou ženou a má mnoho skvelých čŕt. "Teraz sa cítim ako prvá dáma a sme si veľmi podobné. Každý ju zhadzuje, ale ona zostáva silnou ženou. A práve to chcem, aby ľudia videli aj na mne," povedala Sierrová s tým, že operácie jej pomohli nielen priblížiť sa k ideálu, ale aj s estetickými problémami po prekonaných ťažkostiach – rakovine a amputácii prsníka či zlomenine nosa v dôsledku domáceho násilia.

 

Prvá dáma Melania Trumpová.   Foto - TASR/AP

 

Plastický chirurg Franklin Rose uviedol, že mnohé ženy za ním prichádzali s tým, že chcú vyzerať ako Ivanka Trumpová, prezidentova dcéra, ale v posledných mesiacoch naberá na popularite aj výzor Trumpovej manželky Melanie.

 

Prečítajte si aj Čo tak asi cíti Melania Trumpová?