Ak vás zaujíma aké sú najobľúbenejšie jedlá Slovákov webu ženy v meste, máme pre vás odpoveď. Dali sme dokopy top recepty nielen na obed, inšpirujte sa s nami.

Najobľúbenejšie jedlá Slovákov

Slovenská kuchyňa ponúka mnoho inšpirácie. V tejto rubrike máme tie najpopulárnejšie z nich. Niektoré z najobľúbenejších jedál sú napríklad polievky. Obľúbené u nás sú fazuľová polievka, zeleninová polievka alebo polievka z tekvice hokkaido.

Obľúbenými mäsitými jedlami sú zase pečené kurča, guláš alebo rôzne druhy omáčok podávané s mäsom. Obľúbené jedlá sú často podávané s rôznymi druhmi príloh ako je knedľa, chlieb alebo rôzne druhy pečiva.

Ryža alebo cestoviny sa na Slovensku často servírujú s rôznymi druhmi omáčok a mäsových príloh. Slovenskou špecialitou sú napríklad aj zemiakové jedlá. Obľúbenými sú zemiakový šalát, pečené zemiaky alebo haruľa. A samozrejme aj bryndzové halušky.

Obľúbené jedlá na Slovensku

Vyberte si medzi obľúbenými jedlami Slovákov aj vy. Vyskúšajte sa inšpirovať a pripravte si niečo chutné a zároveň jednoduché. Pri tvorbe našich receptov na to myslíme. Čas v kuchyni je občas príjemný, občas jednoducho chcete niečo rýchle a chutné. Máme stovky receptov, ktoré vás inšpirujú. Dobrú chuť.