Svadba je pre mnohých dôležitý životný míľnik. Chceme, aby bolo všetko presne podľa našich predstáv, od neviest sa očakáva, že budú dokonalé od hlavy až po päty.

Najdôležitejšie pritom je, aby sa mladomanželia počas svojho veľkého dňa cítili dobre. Aby si užili ten moment, pre ktorý tam sú, ale rovnako aby neveste sedeli šaty, vydržal účes, neotlačili ju topánky, aby zaujala, no zároveň bola sama sebou. Čo si budeme klamať, je to celkom tlak.

Svadobný salón MONI ponúka viac ako 700 šiat

Preto je mimoriadne dôležité sa zveriť do rúk tým, ktorí sa orientujú, ako v trendoch, tak aj vo funkčnosti. Dnes už nie je problém nájsť hocijaký svadobný salón, ak však hľadáte niečo nové a neopozerané, navštívte novootvorený salón MONI, v ktorom sa snúbi štýl a zaujímavá cena.

Privíta vás veľkorysým priestorom, ochotným personálom a hlavne ponukou, v ktorej si na svoje príde naozaj každá nevesta. Ak so sebou vezme aj družičky či svadobnú mamu, oblečú aj tie. (Ženích sa zatiaľ môže poobzerať po ponuke pánskej kolekcie hneď vedľa v MONO, ktoré nájde v rovnakých priestoroch.)

Foto - MONI

Najväčší svadobný salón na Slovensku nájdete v metropole východu, pýši sa obrovským počtom svadobných šiat – nájdete ich tu viac ako 700. Nenechajte sa zmiasť tým, ako sa dá v takom počte zorientovať. Všetky sú usporiadané podľa veľkosti a štýlu.

Zabudnite na snehobiele odstávajúce torty, tie už majú svojich 15 minút slávy za sebou. Prevahu majú jednoznačne odtiene Ivory, ktoré určujú trend už niekoľko rokov. Ak sa pred oltárom vidíte v romantickom duchu, ste na mieste. Ak to má byť šik a trendy, aj v tom prípade ste si vybrali správny salón.

Všetky šaty pochádzajú od popredných európskych značiek, ktorých kvalitu zrkadlí dokonalé prepracovanie do detailov. Nájdete tu aj značky zo skupiny Pronovias Group ako White One, Ladybird, Liberty či St. Patrick.

Mix and match

Mať na sebe to, čo sa nedávno objavilo na móle je snom nejednej z nás. Dobrou správou je, že pritom nemusíte rozbíjať prasiatko. Prenájom šiat je za prijateľné ceny, avšak, ak by ste sa do niektorých zamilovali natoľko, že ich chcete mať doma navždy, pokojne si ich môžete kúpiť. Samozrejme, svadobné šaty vám upravia na mieru a podľa vašich požiadaviek.

Foto - MONI

Veľmi lákavou možnosťou je nakombinovanie svadobných šiat podľa vlastných predstáv. Ak presne viete, aká by mala byť vaša vysnívaná sukňa, top či živôtik, túžite po niečom výnimočnom, potom je pre vás ako stvorená možnosť mix&match. Aj tu platí, že možností je nekonečne veľa, poradí aj zaškolený personál, detaily doladí vlastná krajčírska dielňa.

Šaty pre družičky, svadobné mamy i malé princezné

Do salóna MONI môžete zavítať kedykoľvek počas otváracích hodín. Nebudete limitovaní časom ani obmedzeným počtom vašich poradkýň. Práve naopak. Priestranné kabínky, ktorých je až osem, obrovské zrkadlá, k tomu bublinky v pohári a niečo chutné v relax zóne len dotvárajú dokonalú atmosféru amerického filmu.

Súčasťou novootvoreného salóna MONI sú okrem svadobných aj spoločenské šaty vhodné aj na plesy, ktoré vám svojou nápaditosťou vyrazia dych. Vieme, že „žena si nikdy nemá čo obliecť“, ale z 300 spoločenských šiat by sme si už hádam vybrali.

Obliecť sa tak spolu s vami môže aj svadobná mama, sestra či priateľka. Ak máte v rodine aj malú princeznú, ktorá rovnako túži po výnimočných sviatočných šatách, určite sa zatúlajte medzi vešiaky na poschodí. Nájdete tu šatky pre deti vhodné na výnimočné udalosti ako je prijímanie či oslava.

Biznis móda

Svadba však nemusí byť jediným dôvodom návštevy MONI. Na prízemí ponúka modernú biznis módu vhodnú naozaj pre každú z nás. Nájdete tu všetko od exkluzívnych nohavicových kostýmov po šaty hodiace sa na koncoročný večierok či voľnočasovú módu.

Foto - MONI

Salón MONI je dostupný aj vďaka bezproblémovému parkovisku. A čo je za nás úplne super? Otvorili len prvého decembra, takže ak plánujete svadbu hoc aj o mesiac, máte k dispozícii naozaj širokú škálu šiat a nemusíte sa stresovať rezerváciou na dva roky dopredu.