Keď sa na stole objaví Nutella®, každý má razom lepšiu náladu. Čo tak nechať sa inšpirovať a jednoduché domáce dobroty s nátierkou Nutella® dotiahnuť k dokonalosti? Dôvtipné a pritom rýchle recepty na perfektné raňajky či dezert pre radosť nájdete teraz priamo na pohároch limitovanej edície tejto lahodnej lieskovo-orieškovej nátierky s kakaom. Vykúzlite spokojné úsmevy celej rodine.

Dochádza vám inšpirácia, ako ozvláštniť raňajky či víkendový brunch? Nutella® v špeciálnej edícii predstavuje jednoduché a skvelé recepty, ktoré zvládne každý. Na pohároch nájdete celkovo štyri premyslené recepty, s ktorými Nutella® dokonale chuťovo ladí. Po chvíľke práce pri kuchynskej linke tak môžete podávať delikátne lievance, chrumkavé vafle, jemné palacinky alebo výborné opečené toasty.

Recepty však nečakajú iba na pohároch Nutella®, ale aj na webe. Tu môžete objavovať nevšedné recepty na originálne múčniky, tortičky či krehké sušienky. A až budete servírovať svojim blízkym čerstvé delikatesy, nezabudnite, že jedlo jeme aj očami! Užite si preto nielen prípravu, ale aj zdobenie nátierkou Nutella®, vďaka ktorej bude vaše kulinárske dielo neodolateľné už na prvý pohľad.