1. Kreativita pohľadom neurovedy

Prvou ostrieľanou spíkerkou bude Olívia Hurbanová, ktorá vo svojej prednáške povie, aké sú zručnosti budúcnosti. Olívia je pozitívna skeptička, rozvíja svoj vlastný koncept „Olinclusive“ a prepája hard science a soft skills. Vie a bude šíriť ďalej, ako súvisí kreativita s neurovedou, zbaví nás mýtov o kreatívnom myslení a ako to funguje v roku 2019, prečo nám evolúcia nepriala a kreatívnych hláv je v ľudstve nedostatok a svoju kreativitu budete s odborníčkou aj testovať. 

 

2. Creative Academy: Ako mi správa vo fľaši zmenila život?

Marek Gurega, zakladateľ jedinej marketingovej akadémie na Slovensku a v ČR, porozpráva úspešný príbeh od nápadu až po realizáciu. Akadémia prináša záujemcom o marketing a komunikáciu know-how od TOP profíkov z praxe, ktoré následne môžu uplatniť vo svojom zamestnaní alebo pri vlastnom podnikaní. 

 

3. Ako byť IN na LinkedIN?

V súčasnosti jedna z najvyužívanejších sociálnych sietí, priestor na získavanie kontaktov, vytváranie skvelého portfólia, ale treba vedieť, ako na to. Dobré „know-how“ príde oddiskutovať Miki Plichta na tému “Sebavedomý LinkedIn bez pozlátka“.  

 

 

4. Networking – nástroj na získavanie odporúčaní 

Juraj Bais bude hovoriť o networkingu a obchode a či slovo „dosť“ nie je relatívnym pojmom, kedy je dostatok kontaktov naozaj dostatok a ako s nimi vo svojom odbore pracovať. Zaujme aj teóriou 6 stupňov odlúčenia – čo to znamená a ako vás posunie v kariére?

 

5. Prednáška aj pre firmy: Maximalizujte potenciál zamestnancov 

Tento rok sa rozhodli organizátori inšpirovať aj samotných vystavovateľov a prednášku pre nich si pripravila Dáša Malá FabšíkováKatarína Medvecová Plichtová na tému „Maximalizujte potenciál svojich zamestnancov, tímov a tak i vašej organizácie.“ Dáša a Katka vystúpi s dvoma interaktívnymi workshopmi pre študentov, prvý na tému „Ako si hľadať školu alebo prácu, ktorá ma bude baviť?“ a druhý „Ako môžem byť super výkonný v práci a zároveň tímový hráč?“ 

 

6. Emócie vs. rácio - Homo sapiens (zviera) v 21. storočí

Profesionálny kouč a business mentor Veronika Šusterová odhalí spôsoby ako sa prestať (alebo neprestať) báť a kedy je najlepšie pozrieť sa „krokodílovi“ priamo do očí. Zanalyzuje dôvody, prečo sa stresujeme, čo nás motivuje a kde hľadať tú správnu motiváciu v osobnom živote i pracovnej oblasti.

 

7. Plníme si sny alebo podnikáme?

Poslednou prednáškou, ktorú vyberáme spomedzi prvých vybraných je od Miriam Zsilleovej, zakladateľky portálu Ženy v meste, na tému „Plníme si sny alebo podnikáme?“ Ako podnikajú ženy a prečo do troch rokov väčšinou ich firmy zaniknú? Kedy si plníme sny a kedy zarábame?

Všetci spíkri uvedú svoje interaktívne diskusie s príbehom a vlastnou skúsenosťou a navyše sa s nimi budete môcť porozprávať aj osobne a prekonzultovať to, čím v živote bojujete vy. Nenechajte si ujsť nekonečno príležitostí na JobSpoTT 2019 už 13. novembra 2019 v Mestskej športovej hale v Trnave.

 

Generálnym partnerom podujatia  je ZF Slovakia, hlavní partneri sú Groupe PSA a BOGE Elastmetall Slovakia. Odborným garantom je UPSVAR.  Mediálnymi partnermi podujatia je portál Start It Up, Pravda, Ženy v meste, trnavskyhlas.sk, trnava-live.sk, Pardon a Regionpress. Partnermi podujatia Your Choice – jazykové služby, ConsultSK Slovakia a Čo dokáže mama.