Chuť vajíčok Kinder Surprise a Kinder Joy bude teraz ešte lahodnejšia pre všetkých fanúšikov animovaných hrdinov, ale aj mimoriadnych áut. V čokoládových pochúťkach sa totiž ukrývajú nebojácni hrdinovia zo seriálu PJ Masks - Pyžamasky, filmoví Trollovia s perfektnou muzikou a obľúbené autíčka Hot Wheels.

Kinder Surprise prináša celkovo osem postavičiek z obľúbeného detského seriálu PJ Masks - Pyžamasky! Šesťroční Connor, Amaya a Greg sú cez deň normálni školáci. V noci sa ale menia v odvážnych superhrdinov: razom je tu rýchly a obratný Catboy Mačiak, lietajúca Owlette Malá sova a silný a šplhavý Gekko! Vlastné príbehy môžete vďaka Kinder Surprise rozohrať aj vy. V čokoládovom vajíčku totiž čakajú aj hlavní zloduchovia - noční Ninjalinovia so svojím šéfom, nevyspytateľná Luna a záškodnícky vedec Romeo vyzbrojený robotmi.

Tým však prekvapenia od Kinder Surprise nekončia. Radosť prinesie tiež všetkým, ktorí sa chcú baviť pri muzike tak, ako vždy veselí škriatkovia z filmu Trollovia 2. Nielenže s čokoládovými vajíčkami môžete nazbierať osem pestrofarebných filmových škriatkov. Vďaka nim sa navyše dostanete do aplikácie Magic Kinder App, kde na vás čaká plno výbornej hudby, ktorú Trollovia tak milujú.

Pozadu nezostáva so svojou hračkou ani Kinder Joy, dobrôtka s lahodným krémom a chrumkavými guličkami. Zapálených milovníkov rýchlych kolies nadchne osem skvelých autíčok Hot Wheels v detailnom prevedení, s ktorými si vďaka Kinder Joy užijú nekonečnú zábavu.