Recepty na plnkové koláče sú často tie najobľúbenejšie. Upiecť si doma tradičné plnkové koláče jednoducho stojí za všetku námahu.

Plnkové koláče

Najlepšie to je počas víkendu. Upiecť si doma výborný koláč a potom si v teple domova pochutnať na jeho skvelej chuti. Práve plnkové koláče často ponúkajú skvelú možnosť si zamaškrtiť a možno aj trošku zhrešiť.

Medzi našimi receptami nechýba napríklad cheesecake, roláda, ale ani punčák. A to sú len tri, receptov sú nižšie v tejto rubrike desiatky.

Jednoducho domáce pečivo je domáce. Pripravte si s našimi receptami svoje plnkové koláče, niečo skvelé a chutné na víkendové maškrtenie. A nemusí to byť len cez víkend, ak si nájdete čas aj počas pracovného týždňa, tým lepšie. A čo jablkové rezy so šľahačkou, jednoduchý cheesecake alebo Oblíž prst.

Koláče s plnkou

Mnoho receptov zároveň nie je ani veľmi náročných na prípravu, alebo na čas. Jednoducho s našimi receptami si určite doma upečiete ten najlepší koláčik. Želáme veľa úspechov pri pečení a potom už len dobrú chuť. Skúste aj recepty na ďalšie koláče na oslavu. Alebo skúste recepty na nedeľné zákusky.