Koláče, recepty ako upiecť najlepšie koláče

Pripravte si s nami mnoho skvelých koláčov. Koláče a recepty ako ich upiecť patria u nás medzi najobľúbenejšie. Najlepšie hrnčekové recepty, jednoduché koláče, božské i dobré na nedeľu i fantasticky rýchle.

Koláče, recepty ako upiecť najlepšie koláče. Foto - Pexels

Tie najlepšie recepty na koláče a mnoho skvelých receptov s koláčmi. To sú ženy v meste. Skúsime vás inšpirovať napríklad hrnčekovými koláčmi, jednoduchými i náročnejšími.

Tu nájdete veľký výber receptov na obľúbené koláče, jednoduché, rýchle, ale rovnako aj božský koláč. A nesmieme zabudnúť na ponuku vianočných koláčov.

Koláče, recepty na najlepšie koláče

Vysvetľovať niekomu u nás, čo sú to koláče, asi nemá úplne zmysel. Ak by ste na tom však trvali, ide podľa wikipédie o druh sladkého pečiva pripravovaný pečením z rôznych druhov cesta. Asi sa tomu dá veriť. :)

Ale to čo je dôležité, je že bez fantastických koláčov nie je nijaké oslava kompletná. Zároveň recepty na ich prípravu patria medzi tie najobľúbenejšie portálu Ženy v meste v priebehu celého roka.

Sú medzi nimi napríklad návody ako pripraviť  bublaninu, hrnčekový jablkovýbábovka, alebo cheesecake najrôznejšieho druhy sú tie vaše najobľúbenejšie.

Na tomto mieste nájdete všetky recepty na koláče a zákusky z kuchyne portálu Ženy v meste. Vyskúšajte si ten svoj a dajte nám v diskusii na facebooku vedieť, ako sa vám doma sladká dobrota podarila. Napríklad tento nesmrteľný na linecké cesto, alebo tento na medovníky, alebo Opitý Izidor, či krémeš.

Recepty na koláče

Recepty z kuchyne portálu Ženy v meste vznikajú v kuchyniach bežných slovenských žien a mužov. Ich prednosťou je teda práve to, že myslíme na bežné Slovenky a Slovákov s tým, že kuchyňa, varenie a pečenie patrí do nekončeného radu ich povinností, ale často aj záľub.

Snažíme sa preto používať dostupné suroviny, pripravovať recepty tak, aby boli čo najjednoduchšie a najzrozumiteľnejšie. A práve koláčové recepty patria medzi tie naše top, ktoré by sme chceli, aby ste skúsili pripraviť a potom aj ochutnali. Bez maškrtenia to predsa nejde. :) 

Vyskúšajte teda napríklad recept na brownies s ovocím, alebo banánový chlieb, alebo recept na čokoládový cheesecake a rovnako napríklad aj recept na nepečenú tvarohovú tortu. Ale aj recept na obľúbený koláč - piškótový s ovocím a šľahačkou.  Skúste aj úžasné tiramisu do pohára, overený recept portálu Ženy v meste, alebo ovocnú tortu s mascarpone, či obľúbenú rýchlu banánovú roládu. Ak by ste hľadali recept na dvojfarebnú bábovku.

 

Koláče a recepty na koláče

Jednoduché koláče - Hrnčekové koláče - Vianočné koláče - Plnkové koláče - Šťavnaté koláče - Staré recepty na koláče - Rýchle koláče

 

Koláče a recepty na koláče

Vyskúšajte aj ďalšie recepty z kuchyne portálu Ženy v meste

Prečítajte si aj ďalšie články z webu Ženy v meste