BRATISLAVA. Po deväťročnom vzťahu si v sobotu 19. augusta povedali svoje áno úspešná speváčka Mária Čírová a jej partner, hudobný producent Marián Kachút. Obrad bol iba v kruhu najužšej rodiny. 

 

Mária Čírová a Marián Kachút.   Foto - facebook

 

Čírová: Svadbu si užili aj naše deti

„Svadba bola teda od začiatku v pláne, ale ako to býva, vždy ju v plánoch niečo posunulo, v našom prípade narodenie prvého či druhého dieťatka, pracovné povinnosti a podobne. Pred pár mesiacmi sme sa obaja zhodli, že deti už vyrástli, takže už si svadbu užijú spolu s nami. Veľmi sa tešíme a vnímame to ako ďalší dôležitý životný posun v našom vzťahu. Myslím si, že je krásne a naozaj výnimočné, ak si niekto dokáže povedať áno aj po deviatich rokoch spoločného života a s dvomi deťmi. Som rada, že tento okamih prišiel práve teraz,“ dodáva Mária.

 

 

Čírová i Kachút zvíťazili v súťaži

Cesty úspešnej speváčky a uznávaného hudobného producenta sa skrížili pred rokmi vďaka spoločnej vášni k hudbe. Zoznámili sa v roku 2008 na autorskej súťaži Coca-Cola Pop Star. Obaja v nej zvíťazili, Marián sa stal v roku 2000 prvým víťazom súťaže so svojou kapelou Seven Days To Winter a Mária poslednou víťazkou v roku 2008.

Bezprostredne po výhre Mária nahrala svoj debutový album Búrka. Hudobným producentom albumu sa stal Marián Kachút. Mesiac po odovzdaní albumu sa z Márie a Mariána stala oficiálne dvojica nielen v práci ale i v súkromí. V roku 2009 sa im narodil prvorodený syn Hugo (8) a o tri roky neskôr dcéra Zoe (5). Marián Kachút je v súčasnosti Máriiným manželom, hudobným producentom i manažérom.

 

Mária Čírová.  Foto - facebook

 

Prečítajte si aj Nicholsonová: Čo s takým chlapom? Len mu povedať áno!