Motto značky Mark face and body je: Každá pokožka si zaslúži MARKa. To bola správna odpoveď na našu súťažnú otázku. Všetky odpovede, ktoré nám prišli do redakcie boli správne. Z nich sme vyžrebovali dve výherkyne a jedného výhercu:

 

 

Katarína Ondrovičová, Kúty

Marika Michálková, Považská Bystrica

Stanislav Behúl, Križovany nad Dudváhom

 

Všetkým GRATULUJEME a posielame jednu z tých výhier:

 

1 x MARK mydlo s aktívnym uhlím - prírodné, ručne vyrábané mydlo na čistenie (nielen) problematickej a aknóznej pleti. Má schopnosť viazať na seba všetky nečistoty, toxíny a nadbytočný kožný maz. Hĺbkovo čistí pokožku, uvoľňuje upchaté póry a zamedzuje tvorbe vyrážok.

1 x MARK face sugar scrub GREEN TEA – tvárový cukrový peeling so zeleným čajom, ktorý jemne čistí pleť, odstraňuje odumreté čiastočky pokožky a stimuluje prekrvenie. Pokožku hydratuje, upokojuje a vďaka antibakteriálnym vlastnostiam účinne bojuje proti tvorbe akné.

1 x MARK Lip Balm DUO - dvojbalenie balzamov na pery z kakaového masla a kávového oleja, ktoré perám dodajú potrebnú výživu a hydratáciu. Obsiahnutý včelí vosk na nich navyše vytvorí ochranný film čím zabraňuje ich vysušeniu a chráni ich pred podráždením. Set, ktorý najmä v zime ocení snáď každý.

                                                                              

 

 

Prečítajte si aj Pravidlá dlhodobej vedomostnej SMS súťaže ZENYVMESTE.SK