V lete sme si mohli od starostí s chorobami oddýchnuť, jeseň a zima sú však už na dohľad. Znamená to jediné: Vírusy a baktérie sa opäť dostanú do centra diania a svoje zdravie budeme musieť brániť zo všetkých síl. Základom úspešného boja s chorobami i naďalej zostáva pevná obranyschopnosť, ku ktorej pomôže lahodný bylinný čaj TEEKANNE Imunita.

Imunita potrebuje k správnej činnosti konkrétne látky, ktoré v prirodzenej forme nájdeme napríklad vo voňavých bylinkách. Spoločnosť TEEKANNE preto pripravila špeciálne zostavený čaj Imunita, v ktorom sa spájajú ozdravné účinky mnohých blahodarných byliniek.

Svieža mäta pôsobí protizápalovo a pomáha pri prechladnutí. Okrem toho aj skvele dopĺňa aromatický rooibos, ktorý napomáha vylučovať z tela škodlivé látky. Čaj má výraznú citrónovú chuť vďaka citrónovej tráve a citrónovej verbene, rastlinke, ktorú pre posilnenie imunity využívali už Inkovia. Škorica má povesť prírodného antibiotika, a preto má aj ona v bylinnej zmesi TEEKANNE Imunita čestné miesto. Rovnako ako listy černice, ktoré sú výborné proti nachladnutiu. Celú zmes korunuje nechtík lekársky a dôležitý vitamín C.

Nedajte na jeseň chorobám šancu a vybudujte si pevnú imunitu, ktorú len tak niečo nepremôže - chutný čaj TEEKANNE Imunita vám starostlivosť o zdravie príjemne uľahčí.