Viem, že po celom Slovensku STE -

► odborníčky na financie, sedíte v bankách a peňažných ústavoch

► úspešné slovenské podnikateľky - i keď o Vás Slovensko ešte nevie 

► módne návrhárky 

► ambiciózne kaderníčky

► stylistky

► úspešné prekladateľky, či manželky najbohatších mužov slovenska.

Každá máte svoju cenu, len tu doteraz nebol nikto, čo by si Vás vypočul, zjednotil a viedol za spoločný úspech žien Slovenska. 

Lebo aby bolo Slovensko silné a úspešné, potrebuje ROVNOVÁHU silných mužov aj silných žien...aj keď harmónia medzi obidvoma pólmi je najdôležitejšia, tá ženská je dnes citeľne v oslabení. Pomôžete jej?! 

 

► Volajte:  02/ 431 91 335

Pon - Pia    08:00 - 16:00hod.

 

O MNE 

Som jednou žienkou z Vás, žijem a som Slovenkou už štyridsiaty siedmy rok. Sama vychovávam už 14 rokov syna - bez partnera, bez pomoci starých rodičov z jednej či druhej strany. Práve toto ma veľa naučilo. Všetko, aj zlepšenie postavenia žien, či celých rodín na Slovensku ide cez rozpočet, zákony NR SR. 

Chcem vstúpiť do politiky a založiť politickú stranu na realizáciu reforiem. Konkrétne: nová školská obsahová reforma - MŠ a ZŠ - nad týmto pracujem uz 20 rokov ja sama, pretože som pôvodným vzdelaním a povolaním učiteľka a ešte jednu reformu chcem spustiť: reformu polície, súdov, prokuratúry a tajných služieb.

Ak zmeníme školu, tak zmeníme budúcnosť celej spoločnosti cez naše deti. A deti dnes vychovávajú ROVNAKO ŽENY AJ MUŽI. Preto očakávam že sa mi na môj text - inzerát ozvú buď dosť silno bohatí ľudia, ktorým zapne, že treba tu urobiť generačnú výmenu politikov alebo sa mi ozvú ľudia, ktorí mi ako odborníci pomôžu s reformou školstva či s reformou súdov a prokuratúry. Predpokladám že to budú múdri ľudia. TEŠÍM SA NA VŠETKÝCH !