Situácia v Bratislave s umiestňovaním detí do predškolských zariadení je neustále problematická. Tento problém by mohla pomôcť vyriešiť nová škôlka v Ružinove na Mierovej ulici.

Vynovené priestory už čakajú na svojich malých zákaznikov. Nadštandardtne zrekonštruované priestory so záhradkou a bazénom uprostred areálu očaria nejednu mamičku.

Škôlka ponúka 5 miestností so špeciálnym zameraním na jednotlivé tvorivé a pohybové aktivity, ako napríklad tvorivý ateliér Montessori, hudobný ateliér, tanečný ateliér, divadelno-dramatický ateliér, športový a pohybový ateliér.

Deti budú mať ako bonus k dispozícii saunu a jaccuzzi.

Na ich každodenný režim budú dozerať pedadagogickí odborníci s dlhoročnou praxou a špecialisti pre výuku jednotlivých umeleckých predmetov.

 

 

Cieľom škôlky je poskytnúť kvalitnú starostlivosť deťom v predškolskom veku v období 2-6 rokov. Škôlka bude klásť dôraz na rozvoj individuálnych tvorivých potrieb u jednotlivých detí. Motto zariadenia znie "Naše deti musíme naučiť privoňať k zemi, ochutnať dážď, pocítiť vietor, vidieť veci rásť, počuť vychádzať slnko... a aby im na tom všetkom záležalo..." 

O zdravú stravu detí sa okrem iných bude starať ambasádorka Jamieho Olivera na Slovensku Janica Lacová, ktorá bude okrem iných dozerať na jedálniček detí a zároveň pokrmy aj pripravovať.

Zariadenie bude na úvod poskytovať služby denného centra pre externé deti a poobedné krúžky ako napr. gymnastika, dramatický krúžok, muzikál, výtvarný krúžok.

Súkromná materská škôlka Talentovo otvorí svoje brány prvýkrát počas Dňa otvorených dverí Talentovo 20.októbra 2016.

Prví záujemcovia sa môžu tešiť až na 50% zľavy zo školného.

 

 

Viac informácií na FB Talentovo, na www.talentovo.sk a na tel.č. 0918397983