Príde vám tohtoročná zima už dlhá? Túžite sa preniesť aspoň na chvíľu do teplých krajín, objavovať rôzne kultúry alebo zažiť nové zážitky? Všetky vaše priania si môžete splniť s novou limitovanou edíciou Tic Tac Around the World, s ktorou budete mať svet ako na dlani.

 

Chuť malín i papáje

Vo farebnom balení sa pre milovníkov dobrodružstva skrýva hneď šesť ovocných príchutí. Tóny zrelých malín a brusníc vás okamžite prenesú do letných dní v Európe. Milovníci exotických diaľok si prídu na svoje s príchuťou sviežeho ananásu, jemnej marakuje, sladkého manga alebo neobvyklej papáje. Nielen vďaka osviežujúcej chuti, ale tiež vďaka obrázkom, ktoré symbolizujú rôzne kontinenty, si s Tic Tac vychutnáte cestu ďaleko od domova. A možno začnete snívať aj o svojej dovolenke.

 

Limitovaná edícia Tic Tac

Limitovaná edícia Tic Tac Around the World s mixom šiestich rôznych ovocných príchutí bude na pultoch obchodov od konca februára v klasickom balení i vo veľkom bottle packu. Uvedenie bude podporené kampaňou na sociálnych sieťach a POS materiálmi v mieste predaja.