Leto je pre všetky deťúrence obdobím prázdnin, hier a zábavy. Každá mamička vie, že najmä v letných horúčavách je zvýšený príjem tekutín pre deti nevyhnutný. Radi by ste sa vyhli nápojom, ktoré síce vyzerajú lákavo, ale sú plné cukru? Máme pre vás tip!

Ak chcete malým nezbedníkom ponúknuť niečo naozaj dobré, osviežujúce a zároveň aj zdravé, pripravte im COOL novinku Mistral COOLTEA Baza. Prírodný čaj plný skvelej chuti sa zalieva iba studenou vodou, neobsahuje konzervačné látky či umelé farbivá.

A nemusíte sa obávať ani sladidiel, ktoré zvyšujú riziko zubného kazu a zapríčiňujú detskú obezitu. Mistral COOLTEA Baza je pravý prírodný čaj, ktorý vaše ratolesti osvieži a uhasí smäd po behaní, skákaní a vystrájaní s kamarátmi.

 

 

Súčasť pitného režimu

Až 70 percent ľudského organizmu tvorí voda, preto nezabúdajte na pravidelný pitný režim celej rodiny, obzvlášť v letných horúčavách. A ak v chladnejších mesiacoch roka nedáte dopustiť na kvalitný čaj, pokojne môžete s „čajíčkovaním“ pokračovať aj v lete.

Prírodný čaj Mistral COOLTEA, ktorý je vďaka spôsobu prípravy ako stvorený pre letné mesiace, prichádza s novou príchuťou Baza. Vďaka špeciálnej technológii spracovania stačí čajové pyramídové vrecúško zaliať studenou vodou, nechať lúhovať a o 8 minút si už môžete s rodinou pochutnávať na vynikajúcom letnom nápoji.

 

Bazový Mistral COOLTEA pre malých i veľkých

Baza slávi v poslednom období veľký návrat do našich domácností, najmä čo sa nápojov týka. Novinka, čaj Mistral COOLTEA Baza, si lahodnou plnou chuťou získa nielen malých, ale i veľkých. Dospelákov príjemne osvieži a malým nezbedníkom skvele uhasí smäd. A mamičky určite poteší, že nový Mistral COOLTEA je zdravou alternatívou „krabičkových“ džúsov a sladených nápojov.

Navyše, s Mistral COOLTEA ulahodíte aj vášmu rodinnému rozpočtu, pretože z jedného balenia pripravíte až 15 porcií nápoja! Vychutnajte si letné osvieženie s príchuťou Baza alebo Jablko, Citrón, Červený pomaranč či Čierna ríbezľa.

 

 

 

 

MISTRAL ponúka spoločnosť Baliarne obchodu, a.s. Poprad, ktorý je s viac ako 60-ročnou tradíciou, najväčším výrobcom a spracovateľom kávy a čaju na slovenskom trhu. Baliarne obchodu Poprad si dlhodobo udržiavajú vedúcu pozíciu na trhu kávy so značkami ako Popradská káva Extra špeciál, Brasil, Colombia, ako aj na trhu čaju. Spoločnosť ponúka široký sortiment čiernych, zelených, ovocných, bylinných a rooibos čajov pod klasickými značkami ako Popradský čaj, Pigi čaj či pod novinkami značiek MISTRAL.