Ženy v meste pred pár dňami spustili novinku. Ak nechcete zmeškať nijakú dôležitú správu alebo niektorý z našich zaujímavých textov, zapnite si notifikácie, ktoré vás upozornia na všetko dôležité.

O službu je obrovský záujem. Naše notifikácie si v priebehu pár dní zaplo viac ako tisíc našich čitateliek a čitateľov. 

Z prvých notifikácií najviac zaujali správy o prvej žene, ktoré bude viesť agentúru Reuters, o spore Baťová verzus Matovič, o vplyve technológií na správanie detí, či o hulvátskom správaní sa prezidenta Zemana voči moderátorke.  

Notifikácie pre Ženyvmeste.sk

Zapnutie notifikácií je veľmi jednoduché, vyžaduje si len dva kliky. V priebehu pár sekúnd po návšteve nášho webu na vašom počítači alebo notebooku sa vám zobrazí v hornej časti obrazovky upozornenie. Odoberanie notifikácií si aktivujete kliknutím na tlačítko "Áno, chcem." (Fotografia číslo 1.) Následne už len voľbu potvrdíte kliknutím na tlačítko povoliť vo vlastnom prehliadači. (Fotografia číslo 2 v prehliadači Firefox) A hotovo!

Po zapnutí notifikácií vám niekoľkokrát týždenne odošleme upozornenie priamo do vášho internetového prehliadača vo vašom počítači. Počas práce či len prehliadania internetu vám príde diskrétne upozornenie, že na našom webe máme novinku, ktorá by vás mohla zaujímať.

Redakcia vás nikdy nebude notifikáciami spamovať. Zasielanie upozornení na novinky si kedykoľvek môžete zrušiť. Služba je a vždy bude bezplatná, nevyžaduje zadávanie nijakých osobných údajov. Na mobilných telefónoch aktuálne nefunguje.

Zapnutie notifikácií - krok číslo 1. Foto - redakcia

Zapnutie notifikácií - krok číslo 1. Foto - redakcia