Hackerka Lisbeth Salanderová z fenomenálnej trilógie Stiega Larssona Millennium sa vracia opäť na scénu.  27.augusta vychádza vo svetovej premiére knižná novinka Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti. Zažite s ňou zaujímavý večer a získajte štvrtý diel série v predstihu.

Akcia sa začína už deň vopred, 26. augusta v bratislavskom Kine Lumière. Do polnoci vás čaká kinomaratón trilógie, ktorú nakrútili Švédi podľa kníh Stiega Larssona.

Nebude chýbať občerstvenie, cestovateľské premietanie o Štokholme a Švédsku v podaní Jozefa Zelizňáka, ktorý je sprievodcom CK BUBO a zároveň prekladateľom larssonovskej série.
Tiež si budete môcť kúpiť knihu Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti ako prví – kniha sa začne predávať úderom polnoci na 27.augusta. A navyše o 5,- EUR lacnejšie.

A s polnocou príde aj tombola o hodnotné ceny – cestovateľské poukážky, balíčky kníh ap. Dve vstupenky môžete vyhrať aj s portálom Ženy v meste. Lajknite a zazdielajte náš FB status s týmto článkom (nájdete ho o pár riadkov nižšie), alebo sa pridajte medzi členky klubu Žien v meste tu a zapojte sa do súťaže pomocou emailu na adresu lucia@zenyvmeste.sk

 

 

Pozor súťaž.Získajte dva lístky na premiéru nového príbéhu Lisbeth Salanderová z trilógie Stiega Larssona...

Posted by Ženy v meste on 19. august 2015

 

Termín akcie: 26.augusta 2015 od 17:00
Miesto: kino Lumière,  Špitálska 4, Bratislava (bývalé Charlies Centrum pri budove Ministerstva sociálnych vecí a rodiny)
Vstupné: 10,- EUR Vstupenky si môžete kúpiť na Ticketportal.sk už teraz na tejto adrese. Pozor, je len obmedzený počet miest. Dve máme pripravené v redakcii.

Prečítajte si aj: Dievča, ktoré uviazlo v pavúčej sieti

 

 

 

 

Ďakujeme, že ste článok dočítali až do konca. V tejto chvíli už pripravujeme ďalší.