10 najlepších receptov na koláče

Slováci si vybrali 10 najlepších receptov na koláče od źien v meste. Inšpirujte sa receptami na najlepšie koláče a pripravte si niektorý z nich.

Slovenská kuchyňa by bez koláčov nebola kompletná. Pravidelne patria recepty na koláče medzi tie najnavštevovanejšie. Zoradili sme preto top 10 najnavštevovanejších receptov histórie nášho webu.

Samozrejme medzi nimi nájdete koláče, ktoré sa pravidelne pečú pred Vianocami ako napríklad Linecké koláčiky, alebo napríklad aj marlenka guličky. Ale sú medzi nimi aj bežnejšie koláče, ako napríklad pečené buchty. Absolútnym víťazom sú však babičkine vanilkové rožky. Všetky recepty sú zoradené nižsie.

Recepty na 10 najlepších koláčov

Na výber toho u nás však máme oveľa viac. Za roky fungovania nášho webu sme dali dokopy stovky receptov na množstvo zaujímavých a najmä chutných koláčov. Nájdete medzi nimi mnoho tradičných, ale aj tie modernejšie v našich končinách ako napríkald cheesecake.

Slováci si na koláčoch naozaj potrpia a tak je to správne. Sladkosti k životu rozhodne patria. Takže vyberajte a potom už len veľa úspechov pri pečení a dobrú chuť. Skúste aj recepty na ďalšie koláče na oslavu. Alebo skúste recepty na nedeľné zákusky.

ReceptyKoláče → Rýchle koláče