V dnešnom rýchlom digitálnom svete je veľa žien, ktoré svojou viziou a odhodlaním vedú firmy k úspechu. Ale s veľkou mocou prichádza ešte väčšia potreba bezpečnosti.

Preto pozývame všetky dynamické podnikateľky na Alfa Centauri IT Konferenciu, ktorá je určená pre malé a stredné firmy a uskutoční sa 19. septembra 2023. Naša misia je jasná: posilniť vás poznatkami a nástrojmi na ochranu vášho podniku pred kybernetickými hrozbami.

Alfa Centauri IT Konferencia: Prečo sa zúčastniť?

Tu je 5 dobrých dôvodov, prečo by ste sa mali zúčastniť:

Učte sa od odborníkov: Naša konferencia prináša špičkových odborníkov v oblasti IT bezpečnosti, ktorí budú zdieľať poznatky a stratégie na ochranu vašich podnikových dát.

Networking: Spojte sa s inými podnikateľkami a podnikateľmi, vymeňte si nápady a vytvorte neoceniteľné profesionálne vzťahy.

Zdarma Vstup: Áno, dobre ste čítali. Vstup na túto konferenciu je úplne ZDARMA, pretože veríme, že každá malá a stredná spoločnosť si zaslúži prístup k najnovším poznatkom o IT bezpečnosti.

Obmedzená Kapacita: Registrujte sa ešte dnes a zabezpečte si svoje miesto! Kapacita je obmedzená na 100 účastníkov.

Prístup k Videu: Nemôžete sa zúčastniť osobne? Žiadny problém. Zaregistrovaní účastníci dostanú BEZPLATNÝ odkaz na celé video z konferencie, takže nič nezmeškáte.

Ako sa zaregistrovať na Alfa Centauri IT Konferenciu

Navštívte našu konferenčnú webovú stránku a zaregistrujte sa a zabezpečte si svoje miesto. Nečakajte príliš dlho; táto príležitosť zlepšiť bezpečnosť vašej spoločnosti je príliš dôležitá, aby ste ju vynechali.

Príďte na Alfa Centauri IT Konferenciu a posilnite váše know-how o nové poznatky a kontakty, ktoré potrebujete na úspech v dnešnom digitálnom svete. Vaša firma, vaša bezpečnosť, váš úspech – Vidíme sa na Alfa Centauri Konferencii už čoskoro!