Zákazníčky módneho salóna Eleganta majú cez štyridsať, ale nebáli sa ukázať farby, zaujímavé strihy a kvety v najrôznejších kombináciách. Trendy na leto sú jasné: zažiarte a nebojte sa skombinovať riflovinu s prvkami folklóru. Ukázali to klientky módneho salónu Eleganta na siedmej prehliadke, ktorý salón organizuje vždy s vlastnými zákazníčkami.

Foto - S&H Photography

 

Veľmi dobre na ženách ukázala riflovina. „Opäť sa vracia do módy, my sme ju ozvláštnili prvkami z folklóru a doplnkami,“ hovorí majiteľka módneho salónu Eleganta Katka Cenigová.  

Foto - S&H Photography

 

Farby dodávajú sebavedomie každej žene, nie je dôležitý ani vek, ani jej postava. „Ukázali sme na bežných ženách, ako im pristane výrazná žltá či červená. Každej žene sme však modely šili na mieru a prispôsobili jej ich tak, aby sa v tom dobre cítila,“ hovorí majiteľka salónu Katka Cenigová. Žiarila aj modelka, ktorá má sedemdesiat rokov (na fotke vľavo).

 

 

 

Foto - S&H Photography

 

Efektne pôsobili plisové šaty. "Tie sú veľmi elegantné, ale nehodia sa na každú postavu," upozorňuje Cenigová. 

 

Foto - S&H Photography

 

 

„Čierna farba má byť len doplnok a tvoriť tretinu tela, sú to hlavne nohavice a sukňa. Čiernu sme využili minimálne, lebo má byť len doplnkom,“ hovorí Cenigová.   

Foto - S&H Photography

 

Partner módnej prehliadky: 

 

Prehliadku podporili: