Audioblog? A prečo nie? Ženy v meste nie sú obyčajným ženským portálom, mnohé veci robia inak.  Z môjho pohľadu veľmi výnimočne. Tak prečo nie aj blogy...Ten môj bude o tom, čo sa mi v živote – na materskej – deje a často s prívlastkom „to nemyslíš vážne?!“ Moje obľúbené  slovné spojenie. Mám inšpiratívneho muža a skvelú dcéru. Majú ma stále čím prekvapiť. A ja to „nemyslím vážne“ až príliš často.

Raz ma na to upozornil manžel a odvtedy sa toto spojenie slov u nás doma používa praktický každý deň.  Napríklad: Stretol som suseda na obede. Bol s bratom. Predstav si, má dvojča?! To nemyslíš vážne? Alebo: Ester dnes nakŕmila malú susedu pieskom na ihrisku. Vraj polievka, mňam, mňam....Nie, to nemyslíš vážne?! No jednoducho, zvolanie, ktoré používam pri vážnych i banálnych udalostiam, ktoré ma potešia, zarmútia, dojmú...o tom je život a o tom budú aj moje blogy.

Doposiaľ, musím sa priznať, som mala blok z blogov. Tak len verím, že ten môj, bude milým zloZVYKom pre mnohé ženy v meste, i na dedine. Sama som z dediny, žijem v meste, tak trochu na dedine – vysvetlím v druhej časti  a ženyvmeste.sk ma dostali. Želám túto závislosť aj vám.

No a keďže ma doteraz živilo rozprávanie a času máme niekedy málo, ponúkame vám na výber – čítajte ma alebo počúvajte.

Pekný deň a dopočutia.

 

 

Ďakujeme, že ste článok dočítali až do konca. V tejto chvíli už pripravujeme ďalší.

podporte nás a vyhrajte

Spoplatnené s PlatbaMobilom.sk.