Asi to máme ešte stále z minulosti. Len, nech nikto nevytŕča. Nech to nie je najkrajšie, najdrahšie, najextravagatnejšie, nech to nie je iné. To nemáme radi. Dokonca aj v svadobný deň.

Príliš drahé topánky, veľmi dlhý závoj, priveľmi priesvitné šaty, neprimerane vysoká suma, prismelá nevesta, príliš americká svadba, hrozné veľké úsmevy. Niektoré reakcie pod galériou zo svadobného dňa tenistky Dominiky Navara Cibulkovej sú proste priveľmi slovenské.

Keď sme nedávno robili zmenáreň zo svadobného salóna, veľa sme hovorili o tom, že si nevesty nevyberajú šaty, v ktorých sa najlepšie cítia, ale také, ktoré sa páčili okoliu. Radšej si zvolia klasiku, než originalitu aj preto, že nikto nie je neúprosnejší, než svadobní hostia.

Nám sa originalita páči a Dominika bola originálna nevesta.

Ale nie je dôležité, čo sa páči nám a okoliu. Je to svadobný deň Dominiky Navara Cibulkovej a má plné právo si ho urobiť po svojom. Má právo byť sexi, s drahými šatami, s dlhými prípravami, s dojatím, s topánkami s iniciálkami. Zarobila si na to a minula to tak, ako to cítila.  

Neslušne a vulgárne kritizovať nevestu v takýto deň nehovorí nič o Cibulkovej, ale príliš veľa o našej vlastnej malosti.

Niektoré reakcie pod článkom sme preto skryli. Nie preto, že kritizovali šaty alebo im prekážalo priveľké nadšenie a gratulácie, ale preto, že boli pri svojich vyjadreniach hrubé a nemiestne. Rešpektujeme každý názor, aj taký, s ktorým nesúhlasíme, ale vyžadujeme, aby spĺňal základné pravidlá slušnosti. 

Asi to máme ešte stále z minulosti. Súdiť a zosmiešňovať. Všetkým, ktorí to neurobili, ďakujeme!!!

  

Prečítajte si aj Dominika sa vydala. Od dnes je Navara Cibulková