Vždy si túžila pracovať v oblasti, kde tvoja kreativita bude ocenená a využiješ aj svoje analytické schopnosti? Digitálny marketing je tou správnou voľbou. Patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce odvetvie a každým rokom je stále viac a viac žiadaný.

Práca v tejto oblasti dovoľuje flexibilný pracovný čas a schopnosť pracovať aj na čiastočný úväzok, čo ocenia hlavne ženy s malými deťmi.

Štúdium na Digitálnej Univerzite

Ako môžeš začať svoju cestu v tejto lukratívnej oblasti? Odpoveďou je polročné certifikované štúdium na Digitálnej Univerzite, ktoré ťa pripraví na úspešnú kariéru. Vďaka jeho absolvovaniu získaš príležitosť na rozšírenie svojich vedomostí alebo dokonca na pracovnú rekvalifikáciu počas materskej dovolenky.

Štúdium je vhodné ako pre začiatočníčky, tak aj pre skúsené odborníčky v oblasti online marketingu. Ak ťa baví tvoriť obsah, vyhodnocovať výsledky a podľa nich prispôsobovať kampaň, aby čo najlepšie fungovala, si na správnom mieste. Digitálna Univerzita ponúka komplexný balíček digitálnych zručností, s ktorými ľahšie získaš atraktívnu prácu alebo pomocou nich rozbehneš svoj vlastný  biznis. 

Foto - Digitálna Univerzita

Čo ťa Digitálna Univerzita naučí

Naučíš sa dokonale poznať svojich zákazníkov, vytvoriť svoj prvý web, nastaviť PPC a Facebook kampane, vytvoriť silnú značku, analyzovať čísla a štatistiky. Tiež zaujať svojim obsahom na sociálnych sieťach, perfektne naplánovať online kampane, využívať reklamu vo svoj prospech a pracovať v dôležitých nástrojoch pre online marketing.

Po úspešnom absolvovaní prednášok absolvuješ záverečnú skúšku, ktorá preverí tvoje znalosti a získaš uznávaný certifikát poskytujúci významnú oporu pre tvoju budúcu kariéru.

Absolventi a absolventky Digitálnej Univerzity si našli po ukončení štúdia lepšie platenú prácu, dosiahli povýšenie alebo rozbehli vlastný biznis. Vďaka novým vedomostiam získali aj vyššie sebavedomie. 

“Niekoľko víkendov som strávila s úžasnými prednášajúcimi na interaktívnych prednáškach, vypracovala som niekoľko (16!) domácich úloh a enormne si rozšírila obzory z oblasti (nielen) digitálneho marketingu a marketingovej stratégie. Bola to jazda a neskutočne ma to bavilo!,” povedala absolventka Digitálnej Univerzity Andrea Jazbec.

Počas 16 týždňov zažiješ:

  • 130 hodín vzdelávania osobne v Bratislave alebo online z pohodlia domova

  • prednášky od viac ako 30 expertov z praxe

  • praktické videomanuály 

  • práca na vlastnom projekte 

  • osobné konzultácie s mentorom

  • uznávaný certifikát

  • networkingové akcie a cenné kontakty

  • možnosť pokračovania na MBA štúdium


Ponor sa s nami do online marketingu počas aktívneho polroka na Digitálnej Univerzite a naštartuj novú kariéru.