Hľadáte darček pre muža, ktorý ho určite poteší? Opasok poteší každého. 

Veď nikto nemá rád pohľad na holé mužské kríže, ktoré navyše na spodnej strane odhaľujú niečo, čo by malo zostať skryté.

Ak chcete mať po svojom boku poriadneho chlapa, kúpte mu niečo, čo jeho nohavice udrží na mieste na to určenom. Potrebuje opasok. 

Ak už nechcete, aby vyzeral ako adolescent, nekupujte mu látkový. Potrebuje kvalitnú kožu, ktorá aj niečo vydrží.

 

 

 

Ideálne je kúpiť si čierny opasok, ktorý sa hodí ku všetkému, vhodnou alternatívou je aj hnedý opasok.

Existujú dokonca aj šikovné vychytávky - obojstranné opasky. Ak by váš chlap náhodou zistil, že mu opasok neladí k outfitu, jednoducho by ho obrátil!

Ak váš partner nie je cowboy, jeho opasok nemusí mať ani veľkú sponu. Stačí elegantná pracka – populárne sú s automatickým aj s klasickým zapínaním.

Keď už má vybraný správny opasok, poradíme aj to, ako sa správne obliecť.

Začneme odspodu. To, že má, čierny opasok, neznamená, že musí mať aj čiernu obuv. Veľmi vkusné sú hnedé topánky, do ktorých zapasujú tieto nohavice kobaltovo-modrej farby.

Nohavice však nemusia byť len konzervatívnej farby. V súčasnosti letia rôznofarebné, vášmu chlapovi by určite pristali aj krvavočervené či vo farbe žita.

Keď si však už kúpi farebné nohavice, nezabudnite mu pripomenúť, že vrchná časť oblečenia by mala zostať čo najviac neutrálna, aby nevyzeral ako papagáj ara.

 

V jednoduchosti je krása. A keďže má modré nohavice, určite by k nim nemal kombinovať modré tričko - nechce predsa vyzerať ako na rannom behu. Napríklad čisto biele tričko nikdy nevyjde z módy. A môže si k nemu dovoliť aj výrazný doplnok, napríklad retiazku alebo kvalitné hodinky.

Pokiaľ má váš partner dobrú figúru, môže skombinovať aj úzke nohavice s úzkymi nohavicami. Pozor, rovnaká logika však neplatí pri širokých veciach - keď je spodok široký, vrch musí byť úzky a naopak.

 

Ak váš partner chce z ležérneho outfitu za pár sekúnd spraviť poloelegantný, nech k nemu prídá sako. Opäť sa držíme zásady čím jednoduchšie, tým krajšie.

V súčasnosti sú veľmi módne saká s nášivkami na lakťoch. Ak sa vášmu chlapovi nepozdávajú a myslí si, že by vyzeral ako Mr. Bean, rýchlo ho vyveďte z omylu.

 

 

Z módy už dávno vyšli (ak v nej vôbec niekedy boli) peňaženky so suchým zipsom. Neváhajte preto a zainvestujte do niečoho, za čo sa váš chlap pri platení v bare nebude musieť hanbiť.

Peňaženka by mala byť z kvalitnej kože. Sú rôznych druhov - vodorovné aj zvislé. V tomto prípade sa netreba riadiť ničím, len preferenciami vášho chlapa.