Twilly je zmyselná vôňa z dielne Hermés, parfum žien a dievčat milujúcich život a slobodu. Kvetinová zmes, kde sa mieša opovážlivosť pikantného zázvoru pretkaného vzrušujúcou príťažlivou tuberózou a sandalovým drevom. Parfumová voda s kvetinovou, korenistou a orientálnou vôňou.

Nový Parfum od Hermes

Twilly d´Hermès Eau poivrée je nový úžasný parfum od Hermés, vychádzajúci z myšlienky troch jedinečných ingrediencií, ktoré sa vzájomne prelínajú ako zmena a fantázia: žiarivé ružové korenie, jemná ruža a elegantné pačuli. Ružové korenie (namiesto zázvoru) dodáva svieži, kvetinovo-pikatný dotyk. Citlivosť ruže (namiesto tuberózy) pochádzajúcej z Turecka. Táto ružová esencia s nežnosťou mladistvého sa mieša s ružovým korením, ktoré prináša ženskosť a sviežosť. Pačuli (namiesto santalového dreva) prichádza s jej teplými a drevnatými tónmi. Každý si myslí, že je to druh dreva, ale je to list.

Jeho hlboká a podmanivá vôňa dodáva tejto novej verzii Twilly elegantné vyžarovanie. Pikantný, kvetinový a drevitý parfum. Úžasná kvetinová spŕška sviežosti v nádhernom flakóne.

 

 

Dvornou parfumárkou Hermés je Christine Nagel

Hermès je luxusná francúzska módna značka založená v roku 1837 jej zakladateľom Thierrym Hermes-om. Pôvodne sa Hermès zameriaval na výrobu jazdeckých doplnkov, spoločnosť vyvinula v priebehu času luxusné kožené kabelky, šatky, doplnky, módu a vône.

Pre Hermès sa dobrodružstvo parfumov začína v roku 1951 s vôňou Eau d'Hermès, ktorú zložil Edmond Roudnitska, jeden z najväčších tvorivých umelcov vo svete vôní. Príchod Jeana-Claude Ellena, v roku 2004, do dielne Hermès, bol rozhodujúci krok. Jeden z troch najlepších parfumárov na svete, ako umelec emócií čuchu, estét, ktorý ide nad rámec rozsahu a materiálu, zdieľa pre Hermes svoj zmysel pre tvorbu unikátnych a jedinečných parfumov.

Od roku 2016 je dvornou parfumárkou ikonického domu Hermés charizmatická a talentovaná Christine Nagel. Je autorkou viacerých kultových parfumov pre slávne značky ako Cartier Eau de Cartier, Christian Dior Miss Dior Cherie, Giorgio Armani Si, Dolce & Gabbana The One for Women, Jimmy Choo Flash, Lancome Hypnose Senses, Versace Woman, Narciso Rodriguez for her a ďalšie. 

Limitovanú kolekciu vône Twilly Eau poivrée od Hermès, originálne vône, kúpite vo vybraných parfumériách Douglas a Marionnaud.