Ešte pár minút pred tým, než nás s kameramanom pustili na červený koberec, som túžila ležať niekde pri vode a mať celý slnkom rozpálený festival už za sebou.

Johna Travoltu mám rada, páči sa mi jeho herectvo, aj keď sa musím priznať, že som ho začala brať vážne až po Pulp Fiction, predtým to pre mňa bol chudý divný tanečník s vysokým hlasom ako dievča.

Takže sa mi na tom mieste pre novinárov, kde máte čo robiť, aby ste nespadli pod nohy neústupnej ochranke, ktorá nie je schopná pochopiť, že tá kamera a kameraman tam musí ísť zároveň, preháňalo hlavou všetko možné. Nech už to bolo čokoľvek, príchod Johna Travoltu to príjemne prerušil.

Z auta vystúpul elegán so širokým úsmevom, mával fanúšikom a už mieril k zástupu fotografov a redaktorov a hrozivo mávajícím mikrofónom. Zbieram sily v hlasivkách a nadychujte sa, aby som upútala JEHO pozornosť hlasným výkrikom:

"MR. Travoltaaaaaaaaaaaa !!!!!!" A pomoc! On ma nepočuje!! Tak znovu:

"MR. Trrrrrrrravooooltaaaaaaaaaaaááááá !!!!!!"

Bohužiaľ, okrem mňa kriči aj blondína z konkurenčnej televize a sakra, nevzala som si také šaty ako ona, ale hlasivky mám predsa lepšie! A mám! Moja tretie, už takmer hysterické zvolanie:

"MR. Trrrrrrrravooooltaaaaaaaaaaaááááá !!!!!! aaaaaaaaaaaa !!!!!!!"

Zafunguje to a je mi jedno, že ma budú nielen blonďavé kolegyne nenávidieť. Kladiem prvú otázku, ktorá mi napadne. Dostávam odpoveď, krásny úsmev a hlboký pohľad tmavohnedých očí, v ktorých má tento stále ešte chlapec pekné iskričky. 

A aj keď potom dal na rozhovory takmer všetkým novinárom, pre mňa už to navždy bude tak, že som s ním na červenom koberci hovorila ako jediná, ktorú si vybral .. Vďaka John! Aj LOVE YOU !!!

Mr. John Travolta.

 

A keď už som pri tom spomínaní. Pred rokmi, v roku 2005, bola hosťom festivalu Sharon Stone. Natáčali sme ju na červenom koberci, stretli sme sa s ňou pri rozhovore pre spravodajstvo. Bola fajn, príjemná, len taká odťažitá a ono sa tomu pri tom novinárskom záujme asi nie je čo čudovať. Večer sme boli pozvaní na party v budove starých kúpeľov. Pilo sa tam veľa skvelých koktejlov, tancovalo sa úplne všade, na bare, pod stolmi aj na stoloch, a keďže s mojím bratom máme tanec v krvi, tak sme to roztáčali ostošesť spolu.

Zrazu sa môj, vo svojom odbore stavebníctva veľmi úspešný a vážený brat, na mieste zastaví, vyvalí tie svoje obrovské hnedé oči a po niekoľkých sekundách, kedy len lapá po dychu, z neho vylezie: ONA mi siahla na zadok.

Kto? Pýtam sa nechápavo. No ONA. Dodnes nevieme, či to urobila úmyselne, brat má totiž fakt dobrý zadok a naozaj tesne vedľa neho tancovala v priliehavých šatách Sharon Stone a nás dvoch potom vzala do kola tiež ... a môj brat-inžinier má krásny zážitok na celý život. A myslím, že moja milá švagriná mu práve tento zážitok rada toleruje a občas aj hovorí, že jej manžel je ten, čo tancoval so Sharon Stone...