Lorna Byrneová je írska mystička, ktorú pozná celý svet. Pri príležitosti vydania novej knihy bude mať v Bratislave dve prednášky a na oboch požehná osobne každého, kto bude mať záujem.

Jej knihy oslovujú milióny čitateľov.  Napríklad z knihy Anjeli v mojich vlasoch sa predalo takmer 30-tisíc výtlačkov. Podobne úspešné boli Schody do neba, Posolstvo nádeje od anjelov, či Láska z nebies. Začiatkom októbra vyjde novinka Anjeli na dosah.

 

 

Slovensko potrebuje dodať odvahu

Lorna si obľúbila Slovensko aj susedné Česko. Myslím si, že ľudia na Slovensku aj v Česku potrebujú dodať odvahu. Našťastie, do týchto dvoch krajín už nikdy nemajú prísť vojny. No obidva vaše národy by sa mali vzájomne ochraňovať a mali by byť ako súrodenci,“ povedala Lorna.

 „Rozprávam v nej o veciach, o ktorých som doteraz nehovorila. odkrývam veľa zo svojho súkromného života. A tiež približujem, ako vyzerá môj každodenný život s anjelmi,“ prezradila Lorna Byrneová v exkluzívnom rozhovore pre LepšíDeň.sk.

Anjeli Lorne povedali, že si musíme viac užívať život, jednoduché veci ako je povedzme spev vtákov v daždi. Sme tu iba na chvíľu a prečo si nechať unikať život pomedzi prsty? Hmotné veci si aj tak nemôžeme vziať so sebou do neba. „Začnite preto hneď, nech už máte koľkokoľvek rokov. Začnite si užívať život!“ odkazuje írska mystička.

 

 

Dve prednášky v Bratislave

Vždy sa vraj pýtala, prečo práve ona vidí anjelov a komunikuje s nimi. Prečo nie niekto vzdelanejší, keďže so odmalička je dyslektik a má stále problémy s čítaním a písaním. „Neviem. No som za to vďačná. Bolo mi povedané, že svet potrebuje navrátiť vieru a nádej,“ povedala Lorna, ktorá bude mať v Bratislave 2 prednášky. Prvú o 9:30 a druhú o 15:30.

Prednášky budú ako zvyčajne formou rozhovoru, ktorý bude tlmočený do slovenčiny a na konci dá Lorna osobné požehnanie všetkým, ktorí budú mať záujem. „Toto požehnanie je na mojich prednáškach naozaj tá najdôležitejšia časť,“ dodáva obľúbená írska mystička.

Na obidvoch prednáškach sa bude predávať najnovšia kniha Anjeli na dosah aj s podpisom Lorny Byrneovej.

 

(Autor je literárny publicista, pracuje vo vydavateľstve Ikar)

 

 

Prečítajte si aj Kristína Farkašová: Môj najlepší rok je vždy ten, čo práve žijem