Internetová stránka ženyvmeste.sk oslávila nedávno šesť rokov existencie. Napriek náročnému obdobiu, ktorým prechádza celá naša spoločnosť sa nám darí rásť, prinášať vám viac kvalitného obsahu a poukazovať na spoločenské problémy, ktoré sa týkajú postavenia žien.

Menej únavnej reklamy na webe Ženyvmeste.sk

Zásadným príjmom je pre nás od začiatku fungovania nášho webu reklamná inzercia a financie, ktoré nám za ňu firmy platia. Zobrazovanie reklamných banerov je tak pre nás existenčné. 

Rozumieme však, že všetko má svoju mieru a posledné mesiace nám ukázali, že niekedy je menej viac. Rozhodli sme sa preto, hoci s rizikom ohrozenia životne dôležitých príjmov, že množstvo inzertných banerov na našom webe obmedzíme.

Web prešiel za posledné týždňe viacerými zmenami, ktorých výsledkom je jednoduchšie čítanie a menej agresívnych reklamných banerov. 

Dlhodobo sa snažíme nájsť hranicu, ktorú by sme nemali prekročiť. Snažíme sa nájsť model, pri ktorom pre vás bude stále príjemné čítať naše články a vracať sa na našu stránku bez toho, aby ste mali nepríjemný zážitok s našim reklamným systémom. 

Posledné mesiace nám ukázali, že bez vás by naša práca nemala zmysel. Veríme, že napriek tomu s nami zostanete a budeme sa spoločne tešiť z ďalších kvalitných článkov a skvelého čítania.

Reklamné banery na našom webe zatiaľ nemôžeme vypnúť, pretože by sme prišli o zdroj financovania obsahu portálu. Spoplatniť obsah by znamenalo sprístupniť ho iba skupine platiacich návštevníkov. Nad podobnou myslienkou uvažujeme v strednodobom časovom horizonte.

Aktuálne sme teda časť agresívnych reklamných banerov vypli, ostatné nám budú slúžiť na financovanie obsahu. Veríme, že to pochopíte ako daň pre dobro veci a budovanie portálov ženyvmeste.sk, športinak.sk, dobrákuchyňa.sk, najlepšiekoláče.sk a receptydobrékuchyně.cz.