Zatiaľ sa nedokázalo, že celulitída je dedičná, dedíme skôr typ postavy. Celulitída postihuje len ženy a je typická hlavne pre hruškovité typy postáv. Ukladá sa na bokoch, pozadí a stehnách. Áno, často to riešime "jednoduchšou" cestou, kúpime si drahé krémy, zaplatíme rôzne procedúry..., ktoré sľubujú skvelé výsledky. Verte mi ZABUDNITE, tie na tento ženský problém nestačia. Pozrite sa so mnou na to bližšie a zapracujte so mnou na jej redukcii.

 

 

DôVODY VZNIKU CELUTÍDY - spomalený metabolizmus, športová neaktivita, dehydratácia tela a pokožky, časté diétovanie s jo-jo efektom, vysoké % telesného tuku, lebo sme ženy, starnutie pokožky.

6 TIPOV AKO REDUKOVAŤ CELULITÍDU - 1. začnite sa správne stravovať (vyvážená strava) a znížte tak svoj telesný tuk, 2. začnite pravidelne športovať, 3. hydratujte svoje telo dodržiavaním pitného režimu, 4. denne si prekrvujte pokožku drsnejšou žinkou, 5. natierajte sa kokosovým olejom (používajte ho aj do svojho jedla), 6. doprajte si čas a nebuďte nedočkavé, nejde to zo dňa na deň.

BE YOURSELF!

 

Prečítate si aj Nevzdávajte sa a zotrvajte