VÚB Biznis akadémia pre podnikavé ženy je určená začínajúcim podnikateľkám, ktorým pomáha rozvíjať ich biznis. Program jej ôsmeho ročníka ponúka zaujímavé prednášky, priestor na diskusiu,  ako aj osobné konzultácie a najmä implementáciu získaných poznatkov. Prihlášky je možné zasielať elektronicky do 28.10.2016 na www.podnikavezeny.sk.

 

 

Dvadsať úspešných žien

Šancu absolvovať trojdňový workshop, ktorý sa bude konať 10. – 12. novembra 2016 v Bratislave, získa 20 úspešných uchádzačiek. Všetky účastníčky si pod vedením skúsených odborníkov vypracujú vlastný biznis plán a odborná porota z nich vyberie tri najlepšie, ktoré získajú hodnotné ceny. Ani uchádzačky, ktoré sa na workshop neodstanú, nemusia byť sklamané, pretože akcia bude sprístupnená online na facebookovej stránke VÚB, odbornými radami sa teda môžu inšpirovať všetky záujemkyne aj podnikaví muži.

 

 

Cenné rady i atraktívne ceny

Víťazky workshopu dostanú vedenie VÚB Biznis účtu na 2 roky zadarmo a tiež finančnú čiastku na rozbeh podnikania. Autorka najlepšieho biznis plánu si odnesie 3000 eur, účastníčka na 2. mieste 2000 eur a tretia 1000 eur. Pre víťazky sú pripravené aj ďalšie odmeny. Napríklad členské do Impact Hub inkubátora pre zmysluplné a inovatívne projekty v Bratislave, či ročný online prístup na portály celej skupiny SME. S diagnostiku svojho podnikateľského nápadu im pomôže Juraj Kováč, zakladateľ projektu Rozbehni sa! A kariérna poradkyňa Ivana Brutenič venuje víťazkám hodiny mentoring u v oblasti osobnostného rozvoja.

V porote tohtoročnej VÚB Biznis akadémie pre podnikavé ženy zasadne známa bankárka Elena Kohútiková, ale aj podnikateľ Ján Lunter s úspešnou firmou Alfa Bio a Janica Lacová z Jem Iné. Čestný hosťom bude Nicole Sinet, zakladateľka francúzskej kozmetiky značky Altheagrey. Svojimi zaujímavými podnikateľskými príbehmi a skúsenosťami určite inšpirujú všetky šikovné ženy.

Viac informácii na: www.podnikavezeny.sk

 

 

Prečítajte si aj Úspešní podnikatelia a podnikateľky pomôžu ženám rozbehnúť vlastný biznis