Len čo si pochutíte na nátierke Nutella Záhradka, prázdny pohár premeníte na kvetináč a pomocou semienok ukrytých vo viečku si za oknom vypestujete farebné letničky. To všetko s dobrým vedomím toho, že ste pohár zbytočne nevyhodili, ale dali mu nový život.

Rána s nátierkou Nutella ste si vychutnali naplno a teraz vám už zostáva iba posledná lyžička? Nezúfajte. Vďaka limitovanej edícii si užijete radosť z nátierky Nutella aj potom, čo z nej zostane len prázdny obal. Stačí jednoducho naplniť použitý pohár zeminou a opatrne do neho zasadiť semienka okrasných kvetín, ktoré na vás čakajú vo viečku. Pri správnej starostlivosti,  umiestnení na slnečnom mieste a pravidelnom polievaní, vám onedlho pred očami vyklíčia malé výhonky papuľky väčšej či krásnoočká dvojfarebného, ktoré ozdobia váš domov nádhernými farebnými kvetmi.

Nielen že si s edíciou Nutella Záhradka užijete dotyk jari na vlastnej koži, pri pohľade na svoju "záhradku" sa navyše môžete tešiť pocitom, že ste aj naďalej pre pohár našli využitie. Špeciálna edícia Nutella Záhradka je v predaji od 1. 3. 2021, po novom v 900g balení, a bude podporená TV tagonom, kampaňou na sociálnych sieťach a ďalšou online podporou.