Zabezpečiť si v horúcich dňoch dostatočný prísun tekutín je pre fyzickú kondíciu zásadný. Priaznivci zdravého životného štýlu si od čírej vody môžu s pokojným svedomím odskočiť aj k pollitrovej fľaši čistého čaju TEEKANE Fresh a užiť si záplavu ovocných chutí s 0% kalórií a cukrov.

TEEKANNE Fresh Lesné plody s limetkou v sebe spája kyslý a sladký element. Spolu tvoria príjemný letný mix, ktorým s chuťou uhasíme smäd.

Od dobre známych lesných plodov sa môžete presunúť k exotickejším zážitkom s príchuťou TEEKANNE Fresh Granátové jablko s broskyne. Ak ste granátové jablko ešte neochutnali, využite príležitosť a objavte ho v nápoji TEEKANNE, ktorý obsahuje podiel šťavy práve z tohto ovocia.

Intenzívne osvieženie prináša tiež TEEKANNE Fresh Ice Tea Lemon. Výrazná chuť citróna sa spája s ovocno-bylinným a čiernym čajom a dohromady tvoria dokonalú prírodnú harmóniu, samozrejme bez cukru a farbív. Čierny čaj navyše pochádza z fariem certifikovaných Rainforest Alliance, a tak si svoje svieže čajové potešenie môžete užiť s dobrým pocitom.