BRATISLAVA. V deň, keď štvormesačný syn prezidenta Andreja Kisku Martin oslavoval meniny, narodil sa do rodiny Kiskovcov vnuk. Jeho príchod na sociálnych sieťach oslávili Mária Kisková, prvá manželka prezidenta Kisku i samotný prezident.

„Dovoľte mi sa s vami podeliť o obrovskú radosť, ktorú do našej rodiny priniesol 11.11. svojím príchodom na svet náš vnúčik Andrej Kiska IV.,“ napísala Mária Kisková. 

 

 

Radosť vyjadril aj prezident Andrej Kiska. „Rodina Kiskovcov sa opäť rozšírila a mám krásneho vnuka, Andreja IV. Riadny valibuk, 4,2 kg. Aj maličký, aj mamina sú absolútne v poriadku. Už sa tešim, kedy sa všetci štyria Andrejovci spolu stretneme. Držme mu prsty, aby z neho vyrástol šťastný človek,“ napísal prezident.    

 

 

Andrej Kiska IV. je synom prezidentovho syna Andreja z prvého manželstva. Čerství rodičia žijú a pracujú v Spojených štátoch v Kalifornii, kde už vychovávajú dvojročnú dcéru Miu.

Meno Andrej je v rodine Kiskovcov veľmi obľúbené. Volá sa tak prezident, jeho otec a syn. Teraz k nim pribudol aj vnuk, ako Andrej Kiska IV.