Po pôsobení v skupinách Made II Mate a Lady Kazoo sa rozhodla ísť vlastnou cestou a naplniť si svoj hudobno-spevácky sen. Katarina Korcek vydala v decembri 2016 debutový album 21st Century Movie a na február plánuje špeciálny krst.

Každá z trinástich popových piesní v štýle funk, soul či blues má svoj vlastný, osobitý príbeh z Katkinho života v USA a na Slovensku. Pieseň, ktorú Katarina vybrala ako singel pred vyjdením albumu nesie názov Darkness. „Táto pesnička vznikla v období, keď sa mi všetko naokolo zdalo cudzie. Mala som pocit, že musím všetko akosi prežívať sama. Často som upadala do melanchólie. Môj jediný priateľ v tom čase bola akurát tá temnota, ktorá nemá svoju hĺbku, ani vek, ani zvuk či tvár, len prosto je. Plánujeme k nej nakrútiť aj videoklip podľa predlohy, ktorá sa mi prisnila,“ prezradila Katka.

 

Súťažná otázka znie:

Volá sa singel z nového albumu Darkness?

 

Ak si myslíte, že správna odpoveď na otázku je ÁNO, pošlite SMS v tvare SUTAZ ANO na číslo 7407. Ak si myslíte, že správna odpoveď je NIE, pošlite SMS v tvare SUTAZ NIE na číslo 7407. Cena SMS je 1 EUR s DPH. Svoje šance na výhru môžete zvýšiť poslaním viacerých SMS správ. Hlasovať môžete do 20. februára 2017, výhercov uverejníme na našej webovej i facebookovej stránke.

Koncert sa uskutoční 24. februára 2017 bratislavskom Majestic Music Clube. Odpovedzte správne na jednoduchú otázku a TRAJA z vás môžu vyhrať DVA vstupy na koncert.

 

Prečítajte si aj Pravidlá dlhodobej vedomostnej SMS súťaže ZENYVMESTE.SK