Predbežné výsledky prieskum Inštitútu Trvalého rozvoja ukazujú, že keď máte viac ako 40 rokov, prácu si vo viac ako 50 percentách prípadov budete hľadať 6-12 mesiacov. Ako ste na tom vy? Ste v tejto kategórii? Alebo niekto z vašich priateľov a známych?  Možno by vám mohol pomôcť obsah workshopu, ktorý sa onedlho uskutoční v Bratislave.

Chcieť niečo urobiť a urobiť to, sú dve rozdielne veci

Poslali ste desiatky životopisov a stále ste bez adekvátnej práce? Možno niekde robíte chybu. Požiadavky personalistov sa menia tak, ako sa mení doba a ciele zamestnávateľov. Tím Inštitútu trvalého rozvoja 40+ preto pripravil workshop, na ktorom sa dozviete viac o zmene, ktorou prechádzate, získate zručnosti, ktoré vám pomôžu využiť naplno svoj potenciál pri hľadaní novej práce a odídete s minimálne troma konkrétnymi akčnými krokmi, ktoré vás privedú bližšie k vášmu cieľu. Lebo chcieť niečo urobiť a urobiť to, sú dve celkom rozdielne veci. 

Ako sa prihlásiť?

Informácie o workshope nájdete tu: Link. Workshop povedú skúsené lektorky – Andrea Trávničková a Dáša Polievková. Aktuálne je k dispozícii posledných 5 voľných miest. Veríme, že vám workshop pomôže posunúť sa bližšie k vášmu cieľu.