Čo s tým, keď ti nevyšiel ďalší vzťah, od štrnástich si vedela, že nikdy nechceš prijať status matky ani manželky. Chcela si žiť slobodne, hedonisticky a bohémsky. Postupom času si dorástla mentálne a máš po štyridsiatke, si finančne gramotná, stále máš rada párty s ľuďmi pobozkanými kreativitou, prebrala si za seba zodpovednosť, menej hodnotíš a menej za svoje nezdary obviňuješ okolie.

Berieš veci tak ako sú, nesnažíš sa meniť ľudí okolo seba, nezaoberáš sa zbytočnosťami. Keď analyzuješ, snažíš sa obuť do situácií a topánok ľudí, nie aby si sa porovnávala, aj keď to robíme všetci od počiatku sveta, ale aby si pochopila ľudské diagnózy a napokon aj tú svoju. Máš rada svoju slobodu a viac rešpekt ako obdiv. Rozumieš sarkazmu aj malému čistému dievčatku v tebe. Máš rada chilli aj med a aj dokopy.

Keď nemáš čas a peniaze zmeniť miesto, že odletíš do ďalekých krajín, vozíš sa MHD a vnímaš okolie. Robíš to kvôli inšpirácii a zmene a punkovému fluidu. Nebrániš sa aj krátkodobej láske s mužom, musí byť však tvojou múzou najskôr. A čo máš na mužoch rada? Ich hravosť, kreativitu, nadhľad, empatiu, múdrosť a citlivosť.

Kúpila si si do svojej duše splachovač a všetko, čo tam nechceš mať, spláchneš psychohygienou a nadávky vyvolané tvojim impulzívnym ja, rozpúšťaš až do zmiznutia v horúcej vani. Potom si pustíš jazz. Nebaví ťa plytké dýchanie spoločnosti a už sa nezaoberáš vecami, ktoré nemôžeš zmeniť. Vieš, že myšlienkami si vytváraš svoju budúcnosť a aj to, že je veľmi dôležité byť užitočná sebe aj druhým. Občas si dopraješ punk v meste s dobrým drinkom a jedlom.

Neobliekaš sa podľa uniformy módy. Sama si dopraješ prílivy, keď nemás pravidelný sex. Si sama sebe najlepšou priateľkou a rozumieš si. Snažíš sa nepodliehať domnienkam a nebrániš sa slovu " neviem ". Nevieš niekedy, kde je pravda a riadiš sa mozgom v bruchu. Si intuitívna a veríš v Jungovu synchronicitu a tomu, že dva a dva sú štyri.