Novinárka a moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová porodila. S manželom Matejom Sajfom Cifrom sa stali rodičmi. Narodila sa im dcéra Sára. Rodičia to oznámili na sociálnych sieťach.

Veronika Cifrová Ostrihoňová porodila

„SOM OTEC. A práve som zistil, že môj život sa mi len začal. Vitaj Sára a zober si od nás len to najlepšie! Od maminy si zober úplne všetko a odomňa si povyberaj,“ napísal Sajfa. Verejne sa poďakoval aj manželke Veronike: „Tebe skláňam poklonu lebo ty si taká levica, taká bojovníčka, že všetky moje výkony a sebazaprenia sú oproti tomu čo si dokázala úplne nič!, “ dodal.

 

 

Veronika Cifrová Ostrihoňová porodila

Ešte pred pôrodom sme sa jej v rozhovore pýtali, ako bude ako feministka vychovávať svoje dieťa. "Bez ohľadu na to, či to bude syn alebo dcéra, tak by som ich chcela povzbudzovať, aby si uvedomovali svoju hodnotu. Nechcela by som, aby umývanie riadu brali ako dievčenskú vec a kosenie trávy ako chlapčenskú. Ale podelili sa o povinnosti a nerozdeľovali ich na činnosti pre mužov alebo pre ženy,” povedala pre Ženy v meste Veronika Cifrová Ostrihoňová.