Prežiť vianočný čas sladko a príjemne vám pomôžu pralinky Ferrero, ktoré vnesú do domácnosti eleganciu a sviatočnú atmosféru. Ferrero už tradične prichádza s vianočnou edíciou svojich praliniek aj s originálnymi tipmi na výrobu jednoduchých, a pritom krásnych adventných kalendárov a dekorácií, ktorými pustíte do domu pravého ducha Vianoc. Zastavte sa, nachystajte si lahodné pralinky Ferrero Rocher, Raffaello a Mon Chéri a vychutnajte si svoju adventnú chvíľku plnú tvorenia.

Aj z takých obyčajných vecí, ako je papierový košíček na muffiny, možno vyrobiť anjelsky krásnu dekoráciu na vianočný stôl. Preložte dva košíčky napoly a vyhlaďte ich. Nožnicami ich obstrihajte tak, aby z každého vzniklo jedno krídlo. Krídla spojte lepiacou páskou. Obrúsok voľne preložte a priviažte k nemu krídla zlatou stužkou. Z dekoračného papiera vystrihnite štítok, zlatým perom napíšte meno hosťa a pridajte k nebeskému stolnému setu. Doprostred anjelských krídel vložte zlatú pralinku Ferrero Rocher.

Bielo-strieborný veniec s hebkými chumáčikmi z vlny dýcha vianočným pokojom na prvý pohľad.  Pripevnite biele sušené kvety drôtikom na biely kovový kruh o priemere 35 cm, vynechajte miesto v spodnej časti pre brmbolce. Z bielej vlny vyrobte 2 veľké a 3 malé brmbolce a priviažte ich k obruči. K hornej časti kruhu priviažte červenú a striebornú stužku. Na konce červenej stužky nadviažte malé červené vianočné ozdoby. Opatrne prederavte obal praliniek Raffaello a priviažte ich k striebornej stužke. Hotový vianočný veniec zaveste na dvere.

Nemáte priestor na výrobu vlastných dekorácií, a napriek tomu by ste do svojho domu radi vniesli vianočnú atmosféru? Potom siahnite po sviatočnej edícii praliniek Ferrero. Interiér rozprávkovo ozdobia chalúpky plné Ferrero Rocher, Raffaello alebo Mon Chéri či zlatý kužeľ zostavený z praliniek Ferrero Rocher. Tie sú ukryté aj vo veľkom balení v tvare pralinky Grand Ferrero Rocher, ktoré poslúžia ako ozdoba či sladký darček.

Sviatočný čas sa, samozrejme, nesmie zaobísť bez elegantného adventného kalendára Ferrero Collection a vetvičiek ozdobených závesnými hviezdičkami Ferrero Rocher, Mon Chéri a Raffaello. Štýlové sú tiež závesné plechové gule s pralinkami Raffaello, Ferrero Rocher alebo Mon Chéri, ktoré sa hodia aj priamo na stromček.